Liina ja aiakujunduse kursuselt saadud aiaplaan ning uued juuksurioskused

Olen osalenud kahel Tartu Rahvaülikooli kursusel – Väikeaia kujundamine ja Kodune juukselõikus. Mõlema valik on tulnud otseselt huvist ja praktilisest vajadusest.

Mul on oma aed, kuid aia kujundamisest ja taimede valikust polnud mul õrna aimugi. Aiakujunduse kursuselt sain teadmisi ja julgust luua endale meelepärane aiaruum. Õppeviis oli kaasav ja praktiline, arvestades kõikide osalejate soove ja plaanitavae aedade tingimusi. Ka juhendaja kohta jagub ainult ülivõrdes kiitusi. Kursuselt sain kaasa üle ootuste põhjaliku aiaplaani, mida järk-järgult ellu viia. Lisaks sain innustust ja südikust ise rohkem uurida, küsida ja katsetada. Võin liialdamata öelda, et mõtlen saadud kogemusele tänulikkusega iga kord, kui aias käed mulda pistan.

Ka juukselõikuse kursuse valisin selle praktilisuse tõttu. Kursus oli kiire ja väga asjalik ning nähtud võtted leidsid kasutust juba paar päeva pärast osalemist. Antud koolitus pakkus just seda, mida olin oodanud. Samas tekitas see huvi ja tahtmist juukselõikusest rohkem teada saada.

Mulle tundub, et rahvaülikooli on tõepoolest kõik oodatud. Hoolimata sellest, kas tahad lihtsalt oma huvisid toita, saada platvormi uue ameti jaoks või otsid väljakutseid.

Ja nii ma jälle avastan end Tartu Rahvaülikooli kodulehel… Nii värvikas valik, seinast seina. Kas harida end sisekujunduse alal, õppida valmistama mõnd luksuslikku maiustust või avardada silmaringi kultuuriloengutel? Kõike ju tahaks! Üha enam tunnen, kui mõnus on õppida! Õppida just enda jaoks ja meeleheaks. Ja Tartu Rahvaülikool on selleks sobiv paik – õhkkond on pingevaba, kaasõppijad on motiveeritud, õppejõud on avatud ja professionaalsed.

Ma olen kindel, et leian end peagi jälle koolitusel osalejate nimekirjast. Küsimus on ainult see, millisel kursusel. 

Liina

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital