Kuidas meie LILLESEADJAD Tartu tähtsaimat maja kaunistasid

Rahvaülikooli lilleseadjate kaunistatud Raekoda

Ühel talvisel jaanuarikuu päeval sain postkasti kirja ettepanekuga osaleda Tartu Raekoja platsi talvise kaunistuse tegemises. Vaadates kalendrisse, tundus asi kahtlane. Seal oli ees juba mitu projekti ja töökohustused. Näitasin pakkumist ka Leilile (Leili Alaoja-Rein on rahvaülikooli lilleseade vanemõpetaja). Läks aega vaid mõned tunnid ja sattusimegi kokku. Mõlemal oli juba tehtud mõttes eskiis ja soov osaleda hakkas järjest rohkem peale pressima, sest ideel oli jumet!

Töölt koos koju minnes muutus see hullumeelne ettevõtmine järjest ahvatlevamaks. Nii saigi mõned õhtud veedetud jooniseid tehes ja ideed kirja pannes.

Tööhoos…

Jätkuvalt tööhoos. Ja juba objektil

Tänaseks on olukord selline, et meie ettevõtmise tulemust saab Tartu Raekoja alumiste akende peal näha. Projekti tegemiseks kulus aega omajagu tunde, aga lõppvaatus on seda kõike väärt. Abiks olid ikka tublid Lilleklubi Juuli liikmed, kes kõik on Tartu Rahvaülikooli lilleseade kursustelt välja kasvanud. Vaadake piltidelt, kuidas Lilleklubi vabariigi aastapäevaks  Raekoja lille lõi!

Pille Peterson, rahvaülikooli lilleseade õpetaja

Raekoja aknad hakkavad juba ilmet võtma. Lilleseade õpetajad Leili (punase mütsiga) ja Pille (sinise jopega) annavad veel viimast lihvi

Lilleseade on kaunis ja põnev ala. Vaata rahvaülikooli lilleseade kursuseid siit! 

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital