Kas MEIGIKOOLITUSE ABC või Youtube´i meigivideod?

Kõik võivad kõike proovida!

Kevade tulekuga tekkis mul soov rohkem enda välimusele tähelepanu pöörata. Päikeselised ilmad sunnivad üle vaatama oma talvised meigiharjumused. Pilk jääb üha enam peale ilutoodete lettides pakutavatele imetoodetele.

Kuidas aga orienteeruda kõigi võimaluste ilumaailmas, kui ma ei taha kulutada ilurituaalidele just liiga palju aega, aga uusi võimalusi ikka tahaks teada?

Minu igapäevasteks meigitoodeteks on pikka aega olnud puuderkreem näonaha ühtlustamiseks, peitepulk tumedate silmaalauste peitmiseks ja ripsmetušš. Veebist leiab mõne klikiga videopostitusi, mis õpetavad kasutama kaasaegseid meikimistehnikad. Youtube´s tundub kõik nii lihtne. Hakates päriselt enda peal proovima, siis enam mitte…

YouTube’i  jumestusõpetused ei asenda koolitust, kus juhendaja käe all saab erinevaid tehnikaid ja tooteid enda peal ise katsetada.

Kevadise ilukiirkursuse otsingud viisid mind Tartu Rahvaülikooli kodulehele ja sealt leidsin algajale sobiva meigikoolituse (meigikoolituse ABC, juhendaja Marju Maasing). Koolituse lisaboonuseks oli võimalus katsetada koolitaja poolt kaasavõetud meigitarvikuid ja –tooteid.

Vahepeal tõustakse oma laudade ja peeglite tagant püsti ka. Meigitoodete proovimine on täies hoos!

Kosmeetik Marju Maasing (blondi patsiga naine keskel) jõuab kõigiga tegeleda

Koolituselt saime kaasa ka põhjaliku konspekti

Eriti pakkusid mulle huvi mineraalkosmeetika tooted, mille headuses tõenäoliselt keegi ei kahtle, küll aga nende püsivuses!

Meigikoolituse jooksul saime enda peal katsetada näopõhja katmist ja modelleerimist, silmameiki vastavalt silmakujule ja -värvile, kulmumeiki vastavalt kulmukujule, põsepuna ja huulevärvi pealekandmist. Tõenäoliselt ei kuulu minu igapäevaste ilurituaalide hulka ka edasidi näo modelleerimine, laineritiivad või suitsusilmad, kuid olen kindlasti julgem erinevaid meikimistehnikaid katsetama. Meigitoodete osas vaatan edaspidi kindlasti rohkem mineraalkosmeetika poole, sest mulle väga meeldis see kerge koostisega õhtuni püsiv jumestus.

Maaria Semm, Meigikoolituse ABC kursuslane

Tee kaunis kaunimaks ja vaata rahvaülikooli meigikoolitusi siit! 

Liitu uudiskirjaga