Heiki

Heiki, kes maalib, nagu oleks seda eluaeg teinud, alustas alles kolm aastat tagasi, enda sõnul grupi kõige nõrgemana. Muuseas tema rahvaülikooli tuleku põhjus võib tunduda erandlik, aga tegelikult pole seda!

Inimesed tegelevad igasuguste hobide ja veidrustega, kes kogub, kes korjab, kes laulab, kes laamendab. Minu hobiks on maalimine. Sellega olen ma tegelenud viimased kolm aastat, see on tõeline nauding ja hinge kosutaja.
Rahvaülikooli maalistuudiosse sattusin oma naise tahtel, tema registreeris, ostis pintslid-värvid ja maksis rahad. Mina täitsin lihtsalt käsku ja armusin värvidesse. Olen talle väga tänulik. Mulle meeldib väga maalida ja kui maal õnnestub, on see tõeline rõõm. Et hästi maalida peab sul olema hea õpetaja. Minu õpetajaks on Robert Suvi, hea vana, kellele meeldib algajatega jännata. Edu sulle!
Esimesel aastal ei jaganud ma suurt midagi, kõik olid minust andekamad ja arukamad. Täna võin ma öelda, et oskused tulevad iga pintslitõmbega ja ajaga, mida sa maalimisele kulutad. Soovin kõikidele edukat maalimist!

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital