Raamatukogu ja rahvaülikool korraldavad ühise jõululaada 9.12.22

Reedel, 9. detsembril kell 11-18 toimub Tartu Ülikooli raamatukogu 1. korruse fuajees jõululaat. Laata korraldatakse tänavu koostöös Tartu Rahvaülikooliga.

„Üle kahe aasta saame taas jõululaada korraldada,“ rääkis raamatukogu kommunikatsioonijuht Herdis Olmaru. „Kuna rahvaülikooliga oleme ühiseid projekte teinud varemgi, siis tundus selle ettevõtmise puhul igati hea mõte taas jõud ühendada.“

Jõululaadalt saab osta rahvaülikooli õpetajate loominguna nii keraamikat kui ka keraamilisi ehteid, tekstiili- ja portselanmaali esemeid, sepatööd, looduskosmeetikat, vaipu, Tiffany tehnikas kaunistusi, ehtekunsti, põnevais tehnikais kaarte, aga ka jõuluaega sobivaid taimeseadeid. Laadal on ka lett raamatukogu enda meenete ning raamatutega, mida tavaliselt saab osta vaid e-poest.

„See on hea võimalus tutvustada meie õpetajate isetehtut, kes on andekad tarbekunstnikud, floristid ja käsitöölased. Kaasa lööb praeguse seisuga meie poolt vähemalt 10 laadalist, kuid see rivi on veel täienemas. Elame pidevalt kaasa ka meie aktiivsemate õpetajate loomingule ja saavutustele, mitte ainult õppetööle,“ selgitas rahvaülikooli kunstikeskuse meeskonnajuht Aksel Lõbu.

Osalevate õpetajate tutvustusi avaldame enne laada toimumist Facebooki ürituse all.

Teade avaldatud 15.11.22

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital