31.05 grupiõppe piirangud leevenesid

Tänasest, 31. maist saab Eesti Vabariigi Valitsuse korralduse järgi kohapealset õpet läbi viia kuni 25-inimeselistes gruppides. Tartu Rahvaülikooli kompaktsetes klassiruumides jäävad grupid loomulikult väiksemateks.

Olukorra muutudes täiendame uudist.

20.04 Kohapealne individuaalõpe ning grupiõpe õues saavad jätkuda

Eesti Vabariigi Valitsuse 20. aprilli piirangute leevendamise kava järgi on alates 26.04 taas lubatud individuaalõpe ja alates 3.05 grupiõpe õues. Võtame osalejatega ühendust.

30.03 Piirangud pikenevad 25. aprillini

Eesti Vabariigi Valitsus otsustas teisipäeval, 30. märtsil pikendada kehtivaid piiranguid kahe nädala võrra. See tähendab, et 25. aprillini kohapealset õpet ei toimu. Valitsus vaatab piirangud üle kahe nädala pärast.

9.03 Individuaalõpe 11. märtsist pausil

Vabariigi valitsus andis esmaspäeva hilisõhtul teada, et neljapäevast, 11. märtsist on täiendõpe siseruumides keelatud. See tähendab, et ka individuaalõpe lükkub edasi piirangute leevenemiseni.

1.03 Kohapealne grupiõpe 28. märtsini pausil

Lähtuvalt Eesti Vabariigi Valitsuse 26. veebruari korraldusest on gruppide lähiõpe täienduskoolituses peatatud 28. märtsini (k.a).

Grupitunnid toimuvad kas veebis või lükkuvad edasi. Individuaalõpe saab jätkuda kohapealsena. Saadame igale õppijale täpsema info.

18.02 Kohapealne grupiõpe läheb pausile

Lähtuvalt Eesti Vabariigi Valitsuse 18. veebruari otsusest peatada gruppide lähiõpe täienduskoolituses alates 22. veebruarist vähemalt kaheks nädalaks, toimub ümberkorraldus Tartu Rahvaülikooli õppetöös.

Grupitunnid toimuvad kas veebis või lükkuvad vähemalt kahe nädala võrra edasi. Individuaalõpe saab jätkuda kohapealsena. Saadame igale õppijale täpsema info.

7.01 Alates 11. jaanuarist alustavad osad kursused kohapeal

Valitsus otsustas täna õhtul, et alates 11. jaanuarist võib sisetingimustes täiendkoolitustest osa võtta kuni 11 inimest (sh koolitaja). Kehtima jääb maskikandmise kohustus. Tartu Rahvaülikoolis jätkub alates uuest nädalast lähiõpe osaliselt, osalejatega võetakse ühendust.

29.12 Jaanuaris algav kevadsemester on väga mitmekesine

Harjumuspäraselt on tulemas umbes 300 kursust. Lisaks on meil nüüd suur veebi- ja põimõppe valik – üle 30 koolituse. Nagu ka sügisel, on uuel semestril grupid väiksemad ja hajutatumad kui varasematel aastatel.

Vaatame lootusrikkalt uude aastasse ja loodame, et piirangud lubavad võimalikult palju pausideta õppida. Kui ei lähe nii ootuspäraselt, toimuvad osad tunnid veebis, teised lükkuvad edasi piirangute leevenemiseni.

Valitsus otsustas täna, 29. detsembril, et 13 maakonnas taastub õpe tavapärases vormis alates 11. jaanuarist. Valitsus arutab muuhulgas täiendkoolitusele kehtivaid piiranguid uuesti 7. jaanuaril.

11.12 Alates esmaspäevast on grupiõpe lubatud üksnes distantsilt

Seoses Eesti Vabariigi Valitsuse 10. detsembri korraldusega toimuvad Tartu Rahvaülikooli keele grupikoolituse tunnid alates 14.12 veebis. Individuaalõpe võib jätkuda kohapealsena.

23.11 Siseruumides tuleb kanda maski

Alates teisipäevast, 24.11 tuleb Tartu Rahvaülikoolis kanda maski.

Kohustus ei laiene juhul, kui maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel, erivajaduse või tegevuse iseloomu tõttu võimalik.

Olukorra muutudes täiendame uudist. Kiirete ja oluliste muudatuste korral võtame koolitusel osalejatega ühendust.

13.11 Koolitused jätkuvad tavapäraselt

Tartu Rahvaülikooli koolitused toimuvad tavapäraselt edasi ka esmaspäevast, 16. novembrist.

Soovitame kooli siseruumides kanda maski. Omalt poolt jätkame seniste terviseohutuse meetmetega.

 

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital