Õppetööst eriolukorra ajal

24.03 Kontaktõpe jätkub peale eriolukorra lõppu

Tartu Rahvaülikooli majad jäävad suletuks eriolukorra lõpuni, kooskõlas riigipoolsete kogunemispiirangute ja -soovitustega.

Paljud meie käimasolevad koolitused on juba ümber lülitunud või ümber lülitumas veebiõppele. Pakume oma õpetajatele tuge, et koolitused saaksid võimaliku parima kvaliteediga jätkuda.

Täname, et olete olnud toetavad ja mõistvad. Kui teil on ideid, mida uut tahaksite e-õppes õppida, andke meile julgelt teada. Püsime kodus, otsime loovaid lahendusi ja oleme optimistlikud!

Oleme teie jaoks kättesaadavad e-maili teel info@rahvaylikool.ee ja telefoni teel 523 3116.

Informatsiooni lisandumisel täiendame uudist.

17.03 Algamata koolitused toimuvad uutel aegadel

Kursused, mis pidid algama alates 14. märtsist, toimuvad uutel aegadel. Tegeleme hetkel esialgsete uute toimumisaegade leidmisega, paljudel koolitustel on need juba olemas. Oleme tänulikud, kui annad meile aega vastavalt olukorra muutumisele kõike ümber korraldada.

16.03 Keelekursused alustavad järgmisest nädalast kaugõppega

Tartu Rahvaülikooli keelekursused lähevad alates 23. märtsist kaugõppele, esialgsete plaanide järgi toimub kaugõpe kuni 1. maini. Saadame peagi meili igale grupile.

13.03 Kontakttunnid lükkuvad edasi

Lähtuvalt Eesti Vabariigi Valitsuse 12. märtsi õhtul väljakuulutatud eriolukorrast on Tartu Rahvaülikooli gruppide kontakttunnid (ehk kohapealsed kursused) 14.-29. märtsini peatatud.

Edasiste tundide kaugõppe, edasilükkumise või ärajäämise osas võetakse õppijatega ühendust. Palume varuda kannatust ja vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Tegemist on ennetusmeetmega, et anda oma panus viiruse leviku tõkestamisse.

Rahvaülikooli töötajate, õpetajate ja õppijate seas ei ole teadaolevalt tuvastatud COVID-19 viirusjuhtumeid.