Nooruki ja probleemse naha hooldus

Info

Koolitusel antakse ülevaade naha anatoomiast, füsioloogiast, kuidas hooldada kodus nooruki ja/või probleemset näonahka.

Toimub Ainemaht Hind
28.03.2017
T, kell 17.30-19.45
Vaksali 7
3 ak. tundi 21 €
Registreerima

Teemad

• naha ehitus ja füsioloogia
  • nahatüübid ja nahaprobleemid (akne, ebapuhas nahk, rosaatsea)
  • nooruki/probleemse naha kodune hooldus ja toodetes sisaladuvad toimeained
  • soovitused kodu- ja meigitoodete soetamiseks
  • praktiline ülesanne: enda naha olukorra ja vajaduste analüüs – kliendiankeedi täitmine (teostame loengus)

Koolitusel saab kursuslane ülevaate ka talle sobivatest meigitoodetest.

Juhendaja

Marju Maasing

On lõpetanud Tartu Ülikooli Haridusteaduskonna, magistriõppe ja Mainori Kõrgkooli, rakenduskõrgharidusõpe rakenduspsühholoogia (teenindusjuhtimise suund) ning Tartu Iluravi Erakooli kosmeetiku eriala.

Varem on ta töötanud kosmeetikuna, kosmeetika erialaõpetajana (IREKis) ja Iluravi Rahvusvahelise Erakooli direktrissina. On ka Eesti Kosmeetikute Liidu liige. Hetkel töötab Ailiita Ilustuudios. Eriti huvitav on Marju jaoks mahekosmeetika.

Registreeri gruppi

Osaleja
Sisesta osaleja eesnimi.
Sisesta osaleja perekonnanimi.
Sisesta osaleja kontakttelefon.
Sisesta osaleja e-posti aadress, millele saadame registreerimiskinnituse.
Sisesta osaleja isikukood, et vältida segadust nimekaimudega.
Kui sul on sooduskupong, sisesta selle number siia.
Tutvu õppetöö korraldusega siin!
  1. Kursuslane garanteerib endale koha, kui kursusetasu laekub ettenähtud kuupäevaks või koolituslepingu sõlmimisega, kui ta soovib tasuda kahes osas.
  2. Kursusest loobumise korral palume sellest Tartu Rahvaülikooli viivitamatult teavitada. Kursusest loobumisel vähem kui kaks päeva enne kursuse algust või kui kursus on juba alanud, õppetasu ei tagastata.
  3. Tartu Rahvaülikoolil on õigus teha õppeplaanis muudatusi. Registreerunuid teavitatakse sellest viivitamatult. Õppetasu tagastatakse või soovi korral kantakse üle mõnele teisele kursusele.
  4. Kursuse läbinutele väljastatakse Tartu Rahvaülikooli tunnistus või tõend.

Jaga selle kursuse infot teistega.

Jaga |