Sooduskaart

Tartu Rahvaülikooli sooduskaart

Oleme Tartu käsitöö-, kunsti- ja kangapoodidega sõlminud koostöölepped. Meie kursuslased saavad osta endale kunsti- ja käsitöötarbeid soodsamalt.

Sooduskaarte saab küsida kunstikeskuse sekretäri käest. Kaardile on märgitud osaleja nimi, kehtivusaeg (jooksva aasta lõpuni) ning pöördel on välja toodud soodustusi pakkuvad kauplused. Kaart on käepärane ning seda saab hõlpsalt rahakotis kanda ja sobival hetkel kasutada.

ArteTartu Kunstimaja
Vanemuise 26
-10%
Kunst ja HobiTasku keskus  Turu 2Kunst ja Hobi püsikliendikaardi vormistamisel  -5%. Kaardi saab    vormistada poes
Liann LõngadTartu Kaubamaja Riia 1-15%
RaamimeesLai 27-10%
SnittyJ.Kuperjanovi  70-10%
Solveig TekstiilidRiia 9Ostusummale  vähemalt 10 eur -5%. Ostusummale  vähemalt 20 eur -10%
VikkelRiia 128-15%
soodustused kehtivad ainult Tartu poodides
e-poodides ei kehti
püsikliendisoodustus ei lisandu

Kuidas soodsamalt osta?

• Soodustuse saamiseks palume ostmisel esitada Tartu Rahvaülikooli sooduskaart
  • Sooduskaart kehtib jooksva aasta lõpuni
  • Ostude arv pole piiratud

Palun pane tähele!

• Soodustused kehtivad ainult Tartu poodides
  • Soodustused ei kehti kaupluste e-poodides
  • Soodustustele ei lisandu püsikliendisoodustus

Täiendav info: koolitussekretär Kristiina Kaarlõpp 736 1537 kristiina@rahvaylikool.ee.