Telli koolitus oma grupile

Hea võimalus koosolemise rikastamiseks kolleegide või sõpradega! Tellides koolituse oma grupile saate valida just teile sobiva sisu ja toimumisaja. Koolitus võib toimuda Tartu Rahvaülikooli ruumides või tellija juures. Hind sõltub grupi suurusest, toimumiskohast, mahust ja menüü valikust.

Sefiir pallidena ning sefiir korvikeste sees

Koos tehakse kahte moodi sefiiri, millest valmivad erinevate maitsetega pallikesed ja korvikesed. Koolituse maht 4 akad.t.

Sefiir ja pritstehnika

Sefiiri ja pritstehnika töötoas saab õppida sefiiri valmistamist ja harjutada pritstehnikat mitme erineva tüllega. Õpitoas pannakse kokku eelnevalt valmis küpsetatud biskviidist minitort ja kaunistatakse see õppija poolt valmistatud sefiiriga. Koju minnakse oma valmistatud tordikesega. Koolituse maht 4 akad.t.

Trühvlikommid

Valmivad magusad kommid. Koolituse maht alates 2 akad.t.

Vorstitegu

Erinevate gurmeevorstide valmistamine. Kui juba ise vorsti teha, siis ega enam kaubandusest võrdväärset leia! Koolituse maht 4 akad.t.

Kana galantine

Alustame galantine kana proovimisega, milline peaks olema lõpptulemus... Koos kokkamise käigus valmib igale ühele galantine, mille saate kodus küpsetada. Koolituse maht 4 akad.t.

Sushi

Koos valmistatakse erinevaid sushisid, menüü täpsustatakse tellijaga. Koolitus sobib ka lastegrupile või koos vanematega kokkamiseks. Koolituse maht alates 2 akad.t.

Küpsetised pärmitaignast

Valmistada saab magusaid ja/või soolaseid kringleid ja mõnda muud pagaritoodet. Sellel koolitusel ei saa küll alati kõigi osalejate käed jahuseks, aga rohkelt nippe, nõuandeid ja julgustust kaasa võttes on head eeldused harjutades meistriks saada! Koolituse maht alates 3 akad.t.

Kodused toidud

Menüü valik on lai. Avalda oma soovid ja tõenäoliselt leiame võimaluse. Hea võimalus õppida nii soolaste kui magusate roogade valmistamise kuldreegleid ja nippe. Koolituse maht alates 3 akad.t.