Telli koolitus oma grupile

Hea võimalus koosolemise rikastamiseks kolleegide või sõpradega! Tellides koolituse oma grupile saate valida just teile sobiva sisu ja toimumisaja. Koolitus võib toimuda Tartu Rahvaülikooli ruumides või tellija juures. Hind sõltub grupi suurusest, toimumiskohast, mahust ja menüü valikust.

Sefiir pallidena ning sefiir korvikeste sees

Koos tehakse kahte moodi sefiiri, millest valmivad erinevate maitsetega pallikesed ja korvikesed. Koolituse maht 4 akad.t.

Sefiir ja pritstehnika

Sefiiri ja pritstehnika töötoas saab õppida sefiiri valmistamist ja harjutada pritstehnikat mitme erineva tüllega. Õpitoas pannakse kokku eelnevalt valmis küpsetatud biskviidist minitort ja kaunistatakse see õppija poolt valmistatud sefiiriga. Koju minnakse oma valmistatud tordikesega. Koolituse maht 4 akad.t.

Trühvlikommid

Valmivad magusad kommid. Koolituse maht alates 2 akad.t.

Küpsetised pärmitaignast

Valmistada saab magusaid ja/või soolaseid kringleid ja mõnda muud pagaritoodet. Sellel koolitusel ei saa küll alati kõigi osalejate käed jahuseks, aga rohkelt nippe, nõuandeid ja julgustust kaasa võttes on head eeldused harjutades meistriks saada! Koolituse maht alates 3 akad.t.

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital