Telli koolitus oma grupile

Hea võimalus koosolemise rikastamiseks kolleegide või sõpradega! Tellides koolituse oma grupile saate valida just teile sobiva sisu ja toimumisaja. Koolitus võib toimuda Tartu Rahvaülikooli ruumides või tellija juures. Hind sõltub grupi suurusest, toimumiskohast, mahust ja menüü valikust. Kirjuta maarja@rahvaylikool.ee.

Sefiir pallidena ning sefiir korvikeste sees

Koos tehakse kahte moodi sefiiri, millest valmivad erinevate maitsetega pallikesed ja korvikesed. Koolituse maht 4 akad t.

Sefiir ja pritstehnika

Sefiiri ja pritstehnika töötoas saab õppida sefiiri valmistamist ja harjutada pritstehnikat mitme erineva tüllega. Õpitoas pannakse kokku eelnevalt valmis küpsetatud biskviidist minitort ja kaunistatakse see õppija poolt valmistatud sefiiriga. Koju minnakse oma valmistatud tordikesega.

Koolituse maht 4 akad t.

Šokolaadikommid

Koolitusel räägitakse erinevatest käsitöökommidest, põhilistest toorainetest ja töövahenditest. Valmib näidis kommitaigen ja tutvustatakse erinevaid kaunistamisvõtteid. Iga osaleja saab ise oma kommid voolida ja kaunistada.

Koolituse maht alates 2 akad t.

Kringlikoolitus

Valmistada saab magusaid ja/või soolaseid kringleid. Igaüks saab käed jahuseks ja endale meelepärase kringli kaasa küpsetada. Võimalik tellida ka demonstratsioonkoolitust, kus ühiselt maitsmisele tulev kringel valmib juhendja poolt.

Koolituse maht 4 akad t.

Midagi gurmaanidele!

Midagi gurmaanidele koolitusel saab peakokk Karl Pajussaare juhendamisel osa restoraniväärilisest toiduvalmistamisest. Valikus on veiseliha koolitus, mereannid, kastmete õpituba, kolmekäiguline õhtusöök ning pasta ja ravioolide valmistamine. Koolitused toimuvad rahvaülikooli õppeköögis.

Koolituse maht alates 3 akad t.

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital