Telli koolitus oma grupile

Hea võimalus koosolemise rikastamiseks kolleegide või sõpradega! Tellides koolituse oma grupile saate valida just teile sobiva sisu ja toimumisaja. Koolitus võib toimuda Tartu Rahvaülikooli ruumides või tellija juures. Hind sõltub grupi suurusest, toimumiskohast, mahust ja menüü valikust. Allpool on välja toodud ainult kaks teemat, aga tellida saab soovi korral kõiki meie teemasid. Kirjuta maarja@rahvaylikool.ee.

Kringlikoolitus

Valmistada saab magusaid ja/või soolaseid kringleid. Igaüks saab käed jahuseks ja endale meelepärase kringli kaasa küpsetada. Grupi suurus kuni 11 osalejat. Võimalik tellida ka demonstratsioonkoolitus, kus ühiselt maitsmisele tulev kringel valmib juhendaja poolt.

Koolituse maht 4 akad t.

Midagi gurmaanidele!

Midagi gurmaanidele koolitusel saab peakokk Karl Pajussaare juhendamisel osa restoraniväärilisest toiduvalmistamisest. Valikus on veiseliha koolitus, mereannid, kastmete õpituba, kolmekäiguline õhtusöök ning pasta ja ravioolide valmistamine. Koolitused toimuvad rahvaülikooli õppeköögis. Grupi suurus kuni 11 osalejat.

Koolituse maht alates 3 akad t.