Telli koolitus oma grupile

Hea võimalus koosolemise rikastamiseks kolleegide või sõpradega! Tellides koolituse oma grupile saate valida just teile sobiva sisu ja toimumisaja.

Värvilise liiva pildid

Koolitusel maalitakse juhendajate poolt toonitatud värviliste liivadega. Värvilise liiva kunst pakub oma mängulisusega palju avastamisrõõmu. Juhendajad Maire Aarsalu/Alo Aarsalu.

Monogrammi kujundamine

Luuakse ees- ja perekonnanime esitähtedest stiliseeritud põiming. Kasutatakse klassikalist tušši ja sulge ning proovitakse ka kaasaegseid markereid. Juhendaja Pille Tammela.

Portselankruusi kaunistamine lüstervärvidega.

Valge portselankruus kaunistatakse lüstervärvidega. Lüsterdamise tulemus on ettearvamatu, aga efektne. Juhendaja Kersti Kohtla.

koos tehtud kruusid, igal osalejal kordumatu

Ebru paberi valmistamine (türgi traditsiooniline marmorpaber)

Ebru ehk marmoreerimine on traditsiooniline türgi kunstivorm, mille puhul maalitakse kujutis spetsiaalsete värvidega otse veepinnale, kust see paberile üle kantakse. Kasutatakse kaartide valmistamiseks või raamitakse ära ning riputatakse seinale. Juhendaja Maila Käos.

Vaata ka videot ebrupaberite tegemisest!

Keraamilise kausi/kruusi valmistamine

Keraamikaga tegelemine mõjub väga teraapiliselt ning valminud tööd on isikupäraseks kingituseks endale ning lähedastele. Valmib kauss või kruus, mis kaunistatakse savisse pressitud mustritega. Juhendaja Kersti Kals/Eva Krivonogova/Maarit Mälgi,

Vabamaalimine erinevate muusikastiilide mõjutusel.

Erinevatel muusikastiilidel ennast mõjutada lastes hakkab fantaasia vabalt voolama ning värvide vm kunstitegemise vahenditega kanduvad emotsioonid paberile ning luuakse abstraktne kompositsioon. Koolitus toimub veebikeskkonnas Zoom. Juhendaja Grete Laidi Aarsalu.

Joon ja värv! Maalimine segatehnikas.

Koolitaja teeb osalejatega kaasa ja tutvustab loomingulisi võimalusi, kuidas erinevaid kunstivahendeid omavahel kombineerida. Koolitus toimub veebikeskkonnas Zoom. Juhendaja Grete Laidi Aarsalu.

Harmooniline vabamaalimine.

Kunstnike maale vaadates me naudime värviharmooniad ning kuidas värvidega on edasi antud meeleolu. Koolitusel valmivad praktilised tööd kasutades erinevaid värviharmooniaid. Toimub veebikeskkonnas Zoom. Juhendaja Grete Laidi Aarsalu.

Kollaaži loomine

Kollaažikunstis luuakse erinevatest elementidest (ajaleheväljalõiked, fotod, kangas, värvilised proovipaberid jms.) uus kunstiteos. Detailid liimimitakse paberile. Juhendaja Tiit Varblane

Dikroidklaasist ehted

Klaasisulatuses on võimalik kiiresti luua kauneid ning isikupäraseid klaastaieseid. Valmivad kaunid taiesed vikerkaarevärvilistest unenäoliste habras-läbipaistvateni. Originaalseid kivikesi saab hiljem teha kõrvarõngasteks, prossideks, kaelakeeks jm. Juhendaja Liina Martoja

Lõplik programm koostatakse vastavalt grupi soovidele ja vajadustele.

Grupi suurus: 6-12 inimest

Tundide maht 1-4 akadeemilist tundi

Hind alates 200 eurost (sõltub osalejate arvust ja materjalidest)

Enamik koolitustest toimub rahvaülikooli ruumides. Teema vastu huvi tundes palun uurige ka võimalust teha Teie juures ning leiame lahenduse.

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital