Telli koolitus oma grupile

Pakume põnevaid koolitusi, mis arendavad oskusi erinevates valdkondades, aitavad tugevdada meeskonna tunnet ja oskusi heaks koostööks. Need on heaks häälestuseks koosolekutele, pikematele koolitustele või kasulikuks vahepealaks meelelahutuslikul koosviimisel. Toome välja kõige populaarsemad teemad.

Kuulamisoskused kui hea koostöö võti

Kuidas kuulata nii, et kuuleksid? Kuidas ära tunda ja vältida pseudokuulamist? Kuidas vältida peamisi kuulamistõkkeid (unelemine, vastuseks valmistumine, nõu andmine, takka kiitmine jm) ning kasutada efektiivseid kuulamisvõtteid?

Koolitaja Anželika Valdre on lõpetanud Tartu Ülikooli ajaloolasena ja Rootsi Moreno Instituudi psühhoterapeudina. On T. Gordoni Lastevanemate Kooli ja Õpetajate Kooli koolitaja. Koolitaja ja nõustaja kogemust üle 20 aasta.

Eesmärgile suunatud ajakasutus

Koolitusel tehakse selgeks tervikliku ajakasutuse alused, tutvutakse eesmärgistamise reegltega, vaadeldakse ajamaatriksi ja õpitakse nädalat organiseerima. Teemadena on veel prioriteetide seadmine ja ajakasutuse analüüs.

Konfliktidega toimetulek

Konfliktid on elu lahutamatu osa. Küsimus on alati selles kuidas läbida konfliktid valutult? Kuidas kasutada konflikti pere, grupi või organisatsiooni arendamise huvides? Teemadena käsitletakse konfliktide olemust, liike , konflikti analüüsi võimalusi ja toimetuleku viise.

Kuidas saada paremaks kuulajaks?

Millised on minu ja vestluskaaslaste halvad kuulamisharjumused? Kuidas need takistavad suhtlemist ja kuidas neist üle saada? Kuidas kuulata efektiivselt?

Koolitaja Erle Nõmm on TÜ magister pedagoogikas. Ta on tegutsenud sotsiaalsete oskuste koolitajana 1993.aastast. Avaldanud koos Reet Valgmaaga mitmeid raamatuid täiskasvanute koolitajate koolitamisest. Erle on Eesti Aasta koolitaja nominent 2019.

Mida on vaja teada mõjutamisoskustest?

Kuidas ära tunda mõjutamisvõtteid? Kuidas neid tõhusalt kasutada ja kuidas end nende eest kaitsta? Millest juhinduda argumenteerimisel?

Kuidas tulla toime „raskete tüüpidega“?

Kes on "rasked tüübid"? Miks ja millal nad rühmas avalduvad? Kuidas nendega ühist keelt leida?

Koostööd ja tulemusi soodustav tagasiside

Millal ja kuidas anda positiivset ja negatiivset tagasisidet? Kuidas anda tagasisidet nii, et motivatsioon suureneks? Kuidas hoida suhteid negatiivse tagasiside andmisel?

Koolitaja Erle Nõmm on TÜ magister pedagoogikas. Ta on tegutsenud sotsiaalsete oskuste koolitajana 1993.aastast. Avaldanud koos Reet Valgmaaga mitmeid raamatuid täiskasvanute koolitamisest. Erle on Eesti Aasta koolitaja nominent 2019.

Kunstiteraapia: Uusaastasoovid läbi kunstilise eneseväljenduse

Koolitaja Pille Pattak on MSc (kunstiteraapiad) kunstiterapeut. Ta on töötanud koolis kunsti ja käsitöö õpetajana 25 aastat ning aasta kunstiterapeudina

Kuidas oma hääleaparaati töökorras hoida?

Koolitus on kõigile, kes soovivad kõlavamalt rääkida ja oma häält heas seisukorras hoida. Vaadatakse, milline on õige kehahoid ja tehakse mõned lõdvestus- ja hingamisharjutused. Räägitakse missugust hügieeni hääl vajab ning kuidas parandada artikulatsiooni, diktsiooni ja hääle kõla. Oma hääle parem tundmine ja parem häälekasutus annab juurde ka esinemisjulgust.

Koolitaja Simo Breede lõpetas 2011. a magistrantuuri Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Vanemuise teatri solist. Alates 2010 õpetanud hääleseadet kooridele ja lauljatele ning hääle kandvat kasutamist ja korrashoidu kõigile, kes oma töös kasutavad palju häält.

Lõpetuseks midagi lõbusat: Laul meeskonna ühendajana

Kokkuleppel koolitajaga võib ka ise temaatika ja laulud valida. Kaasa saab laulude kogumiku sõnade ja viisiga. Lisaks laulude omandamisele õpitakse lisaboonusena väärtuslikke nippe oma hääle kasutamisel ja esinemisel oma ala professionaalilt. Juhendab dirigent, hääleseade ja kooridirigeerimise õpetaja Lauri Breede.

Koolituste tellimine

• Koolituste maht on 2-4 akadeemilist tundi
  • Hind grupile alates 400 € (käibemaksu ei lisandu)
  • Hind sisaldab töötasu, õppematerjale, soovi korral osalemise kohta tõendeid
  • Grupi suuruseks on soovitavalt kuni 20 osalejat (kokkuleppel võimalik ka suurem osalejate arv)
  • Koolitust on võimalik tellida väljapoole Tartut või viia läbi koolitus Tartu Rahvaülikooli ruumides.

Kui Teil on huvi mõne muu teema vastu, siis võtke meiega ühendust ja leiame lahenduse! Lõplik programm koostatakse vastavalt grupi soovidele ja vajadustele.

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital