Telli koolitus oma grupile

Hea võimalus koosolemise rikastamiseks kolleegide või sõpradega! Tellides koolituse oma grupile saate valida just teile sobiva sisu ja toimumisaja.

TERVIS

Jooga praktilised töötoad

Juhendab joogaterapeut Erna Tamm. Eelnev joogaga tegelemise kogemus ei ole vajalik.

Jooga võtted lõdvestumiseks ja keskendumiseks tööpäeva jooksul. Maht 2 akad. tundi Õpitakse tegema lihtsaid harjutusi istudes ja seistes, mis aitavad tugevdada tervist ja tõsta töövõimet.

Jooga harjutused kaela, turja ja selja pingete vabastamiseks.Maht al. 2 akad. tundi Töötoas tehakse harjutuste komplekse ning näidatakse ka, milliseid lühikesi kombinatsioone neist on soovitav teha. Ühel korral toimuva koolituse puhul tegeletakse vaid ühe selja piirkonnaga (alaselg või ülaselg). Vajalik on mugav riietus. Kasutatakse matte.

Aroomiteraapia

Juhendaja Marika Külm. Maht al. 3 akad. tundi Lõhnad inspireerivad, puhastavad, toovad tervise ja sisemise harmoonia. Töötoas segab igaüks endale sobiva aroomide segu.

Koolitus võib toimuda Tartu Rahvaülikooli ruumides või tellija juures. Grupi suurus kokkuleppel. Koolituse hind sõltub teemast, toimumiskohast, osalejate arvust ja materjalidest.

Grupi suurus 8 - 12 osalejat, hind sõltub osalejate arvust ja materjalidest. Enamik koolitustest toimub rahvaülikooli ruumides. Teema vastu huvi tundes palun uurige ka võimalust teha Teie ruumides ning leiame lahenduse. Koolituse korraldamisel väljaspool Tartut lisandub koolituse hinnale juhendaja sõidu- ja ajakulu.

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital