Shindo: Meridiaanide venitused

Kohad on hetkel täidetud. Registreeri ennast ja me võtame koha vabanemisel või uue grupi loomisel ühendust.

Meridiaanide venituste kursusel praktiseerime 6 venitusharjutust, mis aitavad avada ja tasakaalustada 12 siseorgani tööd mõjutavaid energiameridiaane, korrastades nii kogu kehasüsteemi. Energiakanalid ehk -meridiaanid on elujõu (Jaapanis ki, Hiinas qi, Indias praana) liikumisteed elavas kehas. Stress ja tugevad emotsioonid põhjustavad meridiaanides tasakaalutust ja blokeeringuid, mis kasvades võivad põhjustada haigusi ja organite väärtalitlust.

Toimub
19.09 - 17.10.2023
T kell 17.30-18.45
Pepleri 4, Tartu
Maht
8 akad t
Hind
57 €
Koolitaja
Riina Kasterpalu

Harjutused leevendavad selja-, õlavöötme-, kaelavalu ja pingeid, neist on abi liigeste piiratud liikuvuse korral. Shindo toimel taandub stress, paraneb uni, vere- ja lümfiringe, väheneb ärevus. Harjutused on meditatiivsed ja treenivad oskust olla teadlikult oma kehas kohal.

Venitusharjutusi juhendajaga tehes on oluline osa toetaval massaažil – juhendaja ja juhendatava roll on võrdväärne, vastastikune mõju muudab venituse tõhusamaks.

Toetavat massaaži tehakse läbi liniku (jp k tenugui), mis on piiriks toetaja ja praktiseerija maailma vahel. Shindos on oluline koostöö, vastastikune austus ja heatahtlik tähelepanu. Toetus aitab venituses sügavamalt lõdvestuda ja avaneda. Rühmas tekkiv sünergia võimendab venitusharjutuste positiivset mõju veelgi.

Selga sobivad mugavad õhku läbilaskvad riided, millega on hea matil harjutusi sooritada. Kasuks tulevad varvassokid. Soovi korral saab riideid vahetada kohapeal enne ja pärast tundi. Joogamatid on kohapeal olemas, soovi korral võib enda oma kaasa võtta.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital