Shindo: Sonkyo

Sonkyo kükk (jp k kägarkükk) ja venitused aitavad vabastada alaselja ja puusapiirkonna pingeid, leida ning hoida keha ja meele tasakaalu.

Toimub
18.04 - 09.05.2023
T 17.30-18.45
Pepleri 4, Tartu
Maht
7 akad t
Hind
46 €
Koolitaja
Riina Kasterpalu

Venitustes püsimine võib olla katsumus, kuna puusadesse salvestub palju pingeid nii istuva tööviisi tõttu kui ka emotsionaalse koorma toimel. Me harjume oma pingetega, ega pane neid enam tähele, kuni nad süveneva vaevusena meile endast teada annavad.

Sonkyo kükk ja venitused stimuleerivad eeltoodule lisaks 12 siseorganeid mõjutavat energiameridiaani (kusepõie-, neeru-, maksa-, sapipõie-, kopsu-, jämesoole-, südame-, peensoole-, mao-, põrna-, südameisanda- ja kolmiksoojendimeridiaan), parandades siseorganite talitlust ja harmoniseerides eluenergia voolu kogu kehasüsteemis.

Harjutusi sooritatakse vastavalt sellele, kuidas keha võimaldab. Praktika näitab, et keha hakkab kiiresti kaasa töötama ja pinged järgi andma. Shindo rühmatunni osana on traditsiooniliselt lisaks harjutustele juhendaja poolne toetav massaaž. Tunnis on osalejatel võimalik kasutada harjutuste sooritamisel abivahendeid.

Selga sobivad vaba liikumist võimaldavad riided, kasuks tulevad varvassokid. Soovi korral saab riideid vahetada kohapeal enne ja pärast tundi. Joogamatid on kohapeal olemas, soovi korral võib enda oma kaasa võtta.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital