Tervisevõimlemine seenioridele: 3

Kohad on hetkel täidetud. Registreeri ennast ja me võtame koha vabanemisel või uue grupi loomisel ühendust.

Tervisevõimlemine seenioridele (60+) on mõeldud aktiivse elustiili ja hea tervise säilitamiseks vanemas eas. Kasutades regulaarselt erinevaid jõu-, lõdvestus- ja venitusharjutusi, parandame kehahoiakut. Treenides saame vältida lihasjäikust, parandada liigeste liikuvust ning hoida head enesetunnet.

Toimub
23.03 - 25.05.2023
N kell 10.15-11.15
Pepleri 4, Tartu
Maht
13 akad t
Hind
80 €
Koolitaja
Ave Kängsepp

Sõltuvalt tervislikust seisundist ning treenitusest sooritatakse tunnis treener - füsioterapeut Ave Kängsepa juhendamisel lihtsaid ning jõukohaseid harjutusi vastavalt oma võimetele. Grupitunnis tegeletakse eale sobivate lihtsamate kehaliste harjutustega, kombineerides neid jõukohaste jooga ja pilatese elementidega. Muuhulgas pööratakse tähelepanu hingamisele, tasakaalu hoidmisele ja liigestele. Kogenud füsioterapeudi ja treenerina oskab juhendaja anda nõu, kuidas oma tervist hoida ja parandada.

Vajalik mugav, hästi liikumist võimaldav riietus (soovi korral saab riideid vahetada kohapeal enne ja pärast tundi), jalanõusid tunnis ei kasutata. Soovitame kaasa võtta midagi sooja (väikse tekikese, pleedi või dressipluusi) juhuks, kui lõpulõdvestuse ajal jahe peaks hakkama.

Koroonaviirusega seotud terviseohutuse meetmed Tartu Rahvaülikoolis leiab SIIT

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital