Signelly trühvlite õpituba. Imelised jõulutrühvlid endale või kingituseks Uus!

Kui veini on kutsutud jumalate joogiks, siis šokolaadi võib küll nimetada jumalate söögiks. Kellele ei maitseks šokolaad? Ja jõuluajal võib ju ikka ennast hellitada hea ja paremaga ning kaunid käsitöötrühvlid on ka imeline kingitus. Signelly Trühvlid on koolitaja Signe Tiitso kaubamärk, mis hõlmab tema väljamõeldud ja arendatud retseptide põhjal käsitöökommide valmistamist.

Toimub
11.12.2022
P kell 11-13.15
Ülikooli tn 1, Tartu. Õppeklass 2
Maht
3 akad t
Hind
53 €
Koolitaja
Signe Tiitso

Õpitoas tutvume erinevate šokolaadide kasutusviisidega ning trühvlite valmistamise tehnikatega. Mida šokolaadiga võib teha, mida on soovitav vältida, et ei oleks ebaõnnestumisi? Mis on olulised temperatuurid šokolaadi käsitlemisel?

Osalejad saavad valmistada ise pehmeid purukattega trühvleid, millele on võimalik valida 30 erineva pähkli ja marjapuru katte seast meelepärased kaunistused.

Samuti valmistame erineva sisuga kastetud trühvleid. Valmistame kommisisud. Õpime ära külma sisu käsitsi kastmise meetodi. Kasutame erinevaid šokolaade. Kaunistame oma trühvlid, kasutades oma loovust.

Iga osaleja saab enda valmistatud trühvlid kauni karbiga kaasa viia. Kaasa saab ka retseptid, et edaspidi iseseisvalt trühvleid valmistada.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital