Embodied Yin jooga Uus!

Embodied Yin jooga treening on hea tasakaalustamaks Yang ( füüsiliselt aktiivsemad harjutused) treeningut. Seda mitte ainult füüsilisest aspektis lähtudes, kus me keskendume kehale vaid ka psühholoogilisest.

Toimub
21.09 - 19.10.2022
K kell 17.30-18.45
Pepleri 4, Tartu
Maht
8 akad t
Hind
45 €
Koolitaja
Kaiu Guk

Yin annab võimaluse rahuneda ja mõtiskleda. Kuigi Yin asendid on Yang asenditest passivsemad, siis psühholoogiline külg treeningul, võib olla tõeline väljakutse. Yin asendid viivad meid väljakutsuvatesse vaimsetesse seisunditesse, kus me satume vastakuti oma meele harjumustega. Hoides mitu minuti asendit, ei ole kuhugi põgeneda. Asendis püsides peame kasutama vaimseid resursse selleks, et oskuslikult leida tee suurema vaimse ja füüsilise kerguseni. Yin arendab mindfulnessi ehk hetkes olemise kunsti.

Embodied yin jooga kutsub treenijat avastama keha tervendamist läbi mitmetasandiliste võimaluste. Kuulates, tunnetades läbi kogu keha-meele. See tugevdab keha-meele teadlikkust läbi intuitiivse liikumise, erinevate somaatiliste praktikate, hiinameditsiini ja Yin jooga. See aitab vabastada piiranguid ja teha ruumi uuele.

Koolitusel räägitakse, kus asuvad 5 yin joogas kasutatavat meridiaaanide paari kehal ja milliste organitega on need kehas seotud. Samuti kuidas neid harjutusi kaasata keha-meele ühenduse loomisel.

Vajalik on mugav riietus (riideid saab soovi korral vahetada enne tunni algust). Kohapeal on kasutamiseks matid.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital