Seedimist soodustavad jooga harjutused Uus!

Koolitusel õpitakse tegema harjutusi, mis parandavad seedimist ja selle läbi kogu organismi tasakaalu. Eelnev joogaga tegelemise kogemus ei ole vajalik, kuid ka jooga harrastaja õpib uut huvitavat.

Toimub
14.11 - 05.12.2022
E kell 17.30-18.45
Pepleri 4, Tartu
Maht
7 akad t
Hind
46 €
Koolitaja
Erna Tamm

Sõna "jooga" võiksime lahti harutada kui ühendus - side, mis viitab keha, meele ja hinge ühtsusele ning samas ka kooskõlale loodusega. Inimest vaadeldakse kui tervikut ehk võetakse arvesse kõiki eluaspekte ja kui terviklikus pildis muuta kasvõi ühte väikest komponenti, siis muutub terve pilt.

Esimesel tunnil vaadatakse üle lihtsad igapäevased nipid, mis aitavad meie kehal endaga paremini hakkama saada ja muuseas parandavad ka seedimist.

Iga tund on erinev eelmisest ja toetub juba õpitule ning kogetule. Liigutakse gradatsioonis kergemalt keerulisema, rohkem jõulisema ja põnevama harjutuse kombinatsiooni suunas. Harjutused on kõigile jõukohased ja vajadusel saab teha mugavdusi - lihtsustusi, et eesmärgipärane harjutuste toime oleks saavutatud.

Tunnis tehtavate harjutustega "masseerid" oma seedeorganeid, mille tulemusena pääseb energia paremini liikuma ning ühtlasi nende vere- ja toiteainete varustus paraneb. Oluline on teha liigutusi õige ja rahuliku hingamisega ning just sellises tempos, mis on hetkel sobilik.

Harjutusi on oluline esialgu teha õpetaja juhendamisel, et harjutused oleks õiges järjekorras ja sobiks individuaalselt. Koolitusel näidatakse ka, milliseid lühikesi kombinatsioone võib antud harjutuste kompleksidest teha. Seejuures on oluline jälgida, millised harjutused üksteisega kokku sobivad.

Vajalik on mugav riietus (riideid saab soovi korral vahetada enne tunni algust). Kohapeal on kasutamiseks matid.

Eelnev joogaga tegelemise kogemus ei ole vajalik.

Grupis on kuni 12 osalejat.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital