Floristikoolitus

Toimub
05.10 - 23.12.2022
K,N,R kell 9.30-16.00
Vaksali 7
Maht
240 akad t
Hind
2160 €
Koolitajad
Leili Alaoja-Rein Maarika Tubli Pille Peterson Triinu Täpsi Olga Sternbek

Floristika ehk lilleseade on tarbekunsti liik, mis tegeleb lillede ja muu taimmaterjali (lehtede, marjade, viljade, rohttaimede, pähklite jms) üheldamisega kompositsioonideks (lillekimpudeks, traatkujundideks jms). Lilleseade tööalane koolitus, mis on mõeldud lillepoes töötamisest huvitatutele. Koolitus sisaldab tehnilist ja taimmaterjali. Osalejal tuleb mõne töö jaoks võtta kaasa looduslikku materjali (oksad, sammal jms.)

Koolitus sobib ka vene keele kõnelejale, kuna koolitaja juhendab vajadusel ka vene keeles. Lisaks erialastele oskustele annab koolitus võimaluse harjutada eesti keelest arusaamist ja rääkimist.

Учеба подходит и для русскоязычных, так как учительница при необходимости учит и русскому языку. В дополнение к профессиональным навыкам обучение дает возможность попрактиковаться в понимании и разговорной речи на эстонском языке.

Koolituskaart ja soodustus

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi. Küsi lisainfot ja abi koolitusjuhilt: Kersti Kohtla kersti@rahvaylikool.ee, 5330 5205

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna..

**Loe rahvaülikooli lilleseadjate tegemistest ka meie blogist!

Floristidele soovitame lisaks veel Kirjakunstikursust

Floristi koolituse teemad:

  • Töövahendid ja - materjalid
  • Lilleseade tehnikad ja töövõtted
  • Kompositsiooni- ja värvusõpetus
  • Disainiõpetus.
  • Erinevad lillekimbud ja -seaded
  • Temaatilised lilleseaded ( pulm, matus, jõul jms)
  • Taimeõpetus ( lõikelilled ja -roheline jms)

Loengu materjali, lõikelilled, tehniline materjal on hinna sees. Soovitav on omada oksakääre, sest loodusest tuleb varuda materjali.

Õppe kogumaht on 280 akadeemilist tundi (sh 240 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 40 tundi iseseisvat tööd). Tunnid toimuvad 30 korral ( a 8 ak.tundi).

Kui lähiõppele kehtestatakse piirangud, lükkub koolitus edasi

Koroonaviirusega seotud terviseohutuse meetmed Tartu Rahvaülikoolis leiab SIIT

Floristikoolitus 2019.a kevad, lõputööde näitus Tartu Töötukassa ruumides

Koolitajad

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital