Massaaži ABC: Üldmassaaž (peamiselt selja)

Toimub
30.10.2022
P kell 10.00-16.30
Pepleri 4, Tartu
Maht
7 akad t
Hind
58 €
Koolitaja
Jüri Mälk

Massaaži elementaarseid oskusi võiks vallata kõik inimesed, hoolimata lihtsusest on massaažil sügav ja mitmekülgne kasulik toime. Lihtsate võtetega vabastatekse kehasse kogunenud pinged, et meie energia saaks kehas vabamalt liikuma. Mitmekülgne ja praktiline õpe teeb uute teadmiste omandamise huvitavaks. Eelteadmised massaažist ei ole vajalikud.

Koolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad massaaži teha oma lähedastele, tuttavatele. Tegemist ei ole tööalase koolitusega.

Õpitavad massaaživõtted põhinevad hiina massaažil Tuina. See on hiina meditsiini pärl ning teda loetakse üheks vanimaks massaaži liigiks. Massaaži eesmärgiks on taastada qi energia vaba voolamine ning läbi selle saavutada harmooniat ja tasakaalu. See aktiveerib üldtoonust ning maandab stressi.

Teemad

  • massaažiteooria aluseid;
  • mida ja milleks teha;
  • tehnikad ja võtted.

Hiina massaaži tehakse läbi lina ja mugavas riietuses. Koolitusel harjutatakse paarides.

Palume kaasa võtta ühe suure ja ühe väiksema rätiku või lina ja vahetusjalanõud.

Lõunapaus on pool tundi, umbes kell 13.30-14. Köögis saab kasutada mikrolaineahju.

Kui oled sisimas jäärapäiselt heasoovlik, siis on see kursus just Sulle!

Koolitaja

Tagasisidet eelmiselt kursuselt:

Olen varem raamatutest massaaži võtetest lugenud ja lähedasi nö mudinud, aga koolituspäeval sai praktiliselt läbi proovida erinevaid võtteid professionaali juhendamisel, see andis enesekindlust juurde. Mulle meeldis, et proovisime läbi väga konkreetse võtete järjekorra. Inga

Arvasin, et nii lihtne see massaaži õppimine pole, aga mu üllatuseks on ühe päevaga omandada võtted lõõgastava massaaži tegemiseks. Õpetaja rääkis väga huvitavalt massööride erinevatest stiilidest, suhtumisest jne, sain aru, miks vahel on peale massaaži nii hea tunne, miks vahel mitte. Alla

Massaaži tegemine muutub nüüd efektiivsemaks, väga kasulikud nipid ja võtted. Enno

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital