Midagi gurmaanidele! Chef Karl Pajussaare suppide õpituba

Sügis on suppide aeg. Köögiviljad on oma parimas värskuses, palju head ja maitsvat kraami tuleb veel põllu pealt. Sellel koolitusel avaldab tippkokk Karl Pajussaar oma parimate suppide saladusi. Valmistatame erinevaid püreesuppe, aasiapärast kookospiimasuppi ja klassikalist kanasuppi nuudlitega. Mõnus ühine toiduvalmistamine on garanteeritud! Liitu kohe!

13.10.2022
N kell 18.00-20.15
Ülikooli tn 1, Tartu. Õppeklass 2
Karl Pajussaar

Koolitusel valmivad viis erinevat suppi:

• Kõrvitsapüreesupp
  • Lillkapsapüreesupp
  • Tomatisupp
  • Tom-kha kookospiimasupp
  • Klassikaline kanasupp

Koolitusel õpitakse, kuidas kasutada värskeid köögivilju, et neist valmistada puljongeid ja püreesuppe ja kuidas suppe maitsestada ja keeta.

Koolitaja kokk Karl Pajussaar räägib suppide taustast ning annab häid nippe, mida peale koolitust kodus katsetamiseks kasutada.

Koolitusel räägitakse ka suppide kõrvale serveeritavatest lisanditest ning restoranilikust väljapanekust. Valmistame kohapeal mõned lisandid.

Koolituse lõpuks serveeritakse koolitusel valmistatud toidud, analüüsitakse maitseid ning koolitaja kokk Karl Pajussaar vastab küsimustele ning annab osalejatele tagasisidet koolituse läbimise osas.

Osalejad saavad koolituselt kaasa retseptid, mida kasutades saab koolitusel õpitut meelde tuletada. Samuti saab igaüks purgiga kaasa kohapeal valminud suppe, et neid järgmisel päeval endale või perele maitsmiseks soojendada.

Koroonaviirusega seotud terviseohutuse meetmed Tartu Rahvaülikoolis leiab SIIT

"Midagi gurmaanidele!" pakub kokandushuvilistele võimaluse õppida tippkokkade käe all ja saada osa restoraniväärilisest toiduvalmistamisest.

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital