Ettevõtluskoolitus (äriplaani koostamisega)

Koolituse eesmärgiks on tõsta osalejate ettevõtlusaktiivsust, nõustada koolitatavaid äriplaani koostamise ja arendamise osas. Õppetöö toimub kahel või kolmel päeval nädalas. Õppepäeva pikkus on 4 - 5 akadeemilist tundi. Kokku on 22 õppepäeva. Pakume väärtuslikke praktilisi nõuandeid ja teadmisi ettevõtte käivitamiseks. Lektoriteks on kogenud ja praktiseerivad väga head oma ala spetsialistid, põhikoolitaja on Priit Tannik. Koolituse lõppedes valmib igal osalejal äriplaan, mis on aluseks ettevõtjana tegutsemisel.

Toimub
03.10 - 19.12.2022
E - R kell 12 - 16
Vaksali 7
Maht
98 akad t
Hind
980 €
Koolitajad
Irena Lümat Hele Moor Priit Tannik Mehis Adamson Kristi Vahur

Koolituskaart ja soodustus

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.

Küsi lisainfot ja abi koolitusjuhilt: Piret Tegova, piret@rahvaylikool.ee, 5330 5205

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Ettevõtluskoolituse teemad:

 • Ettevõtlus - ettevõtluse olemus, põhimõisted, ettevõtluse ülesanded, ettevõtluse vormid -10 tundi, koolitaja Priit Tannik
 • Äriplaan - äriidee analüüs, äriplaani koostamise põhimõtted, struktuur, ettevõtluskeskkonna analüüs - 19 tundi, koolitaja Priit Tannik
 • Tooted ja teenused, kliendirühmad - 10 tundi, koolitaja Priit Tannik
 • Turunduse põhimõtted - 5 tundi, koolitaja Priit Tannik
 • Äriseadustik, õigusaktidega sätestatud nõuded - 10 tundi, koolitaja Mehis Adamson
 • Raamatupidamise põhialused - 15 tundi, koolitaja Hele Moor
 • Finantsplaneerimine - 9 tundi, koolitaja Hele Moor
 • Maksunduse alused - 8 tundi, koolitaja Hele Moor
 • Töökeskkond - tööohutus ja tervishoid - 4 tundi, koolitaja Kristi Vahur
 • Dokumendihaldus - äritegevuse alustamiseks vajalikud dokumendid - 4 tundi, koolitaja Irena Lümat
 • Nõuanded äriplaani kirjutamiseks - 4 tundi, koolitaja Priit Tannik

Õppe kogumaht on 128 akadeemilist tundi, millest 98 tundi on auditoorset tööd ja 30 tundi iseseisvat tööd.

Tunniplaanis võib ette tulla muudatusi.

Koolituse tasu sisaldab õppematerjale ja kohvipause.

Väljastatav dokument: tunnistus (õpiväljundite saavutamisel ja äriplaani kaitsmisel). Tõend väljastatakse 75% koolitusel osalemisel ilma äriplaani lõpliku koostamise ja kaitsmiseta.

Kui lähiõppele kehtestatakse piirangud, lükkub koolitus edasi või toimub koolitus veebis

Veebiõppe korral toimub koolitus veebikeskkonnas Zoom. Koolitaja saadab 1 tund enne algust lingi, millega saate koolitusega liituda. Vajalik on stabiilne internetiühendus, mikrofon ja kõlarid/kõrvaklapid, et kuuleks ja saaks kaasa rääkida. Vajadusel saab Zoomi kasutusjuhendiga tutvuda siin.

Koroonaviirusega seotud terviseohutuse meetmed Tartu Rahvaülikoolis leiab SIIT

Koolitajad

Kursuslaste tagasiside koolituselt:

"Kõik oli väga sõbralik ja mõnus, aga samas ka väga professionaalne!"

"Eriti huvitavad olid Priit Tanniku loengud. Teemad, mida on vaja alustavale ettevõtjale tegi Tannik väga hästi selgeks."

"Kuna koolitus toimus kahel päeval nädalas, siis sai vabadel päevadel iseseisva tööna äriplaani kirjutada. Hea oli ka see, et koolituspäevad ei olnud liiga pikad."

"Kursuse teemad olid kõik äriplaani loomiseks vajalikud. Osalesin Töötukassa koolituskaardi toetusel ja jäin hästi rahule. Kollektiiv oli hea ja sõbralik."

"Ettevõtluskoolitus toimus meeldivas õpikeskkonnas ja meeldivate õppejõudude juhendamisel. Väga meeldiv ja sõbralik oli meiega tegelenud koolitusjuht Piret Tegova."

"Sain kursuse toimumisest teada Töötukassa portaalist. Kõik mu ootused ja lootused said täidetud. Täidetud teadmistega! Jäin väga rahule, iga viimane kui tund oli vajalik."

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital