Lea piparkoogitegu

Piparkookide küpsetamine kuulub jõulude juurde. Enamasti ostetakse taigen poest, kuid paljud valmistavad selle ise, sest ise tehes teame, kui palju ja mida me taigna sisse sõtkume. Kes korra proovinud, teab, et kodune piparkoogitegu ei ole keeruline. Töötoas õpitaksegi valmistama piparkoogitaigent. Oodatud on nii algajad kui ka edasijõudnud, sest koolitajal jagub nippe kõigile. Isetehtud piparkoogitaigen on ka mõnus kingitus, millega oma lähedasi rõõmustada jõulueelsel ajal.

03.12.2022
L kell 11-13.15
Ülikooli tn 1, Tartu. Õppeklass 2
Lea Saks

Töötoas valmivad klassikaline piparkoogitaigen ja tatrajahust taigen kookosrasvaga. Räägime ka veganpiparkookidest ja saame neid maitsta. Küpsetame piparkooke, valmistame ise glasuuri ja kaunistame oma valmistatud piparkooke.

Koolituselt saab muuhulgas vastuse, miks piparkoogimaja kipub vahel kokku kukkuma ja kuidas valmib piparkoogist vitraaž.

Palume kaasa võtta paar piparkoogivormi!

Koolituselt saab kaasa retseptid ja juhised, kuidas valmistada jõulutunnet loov piparkoogilatern.

Koroonaviirusega seotud terviseohutuse meetmed Tartu Rahvaülikoolis leiab SIIT

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital