Šokolaadikommid vanavanemate päevaks – töötuba kahele osalejale ühe hinnaga

Vanavanemate päeva puhul kutsume šokolaadikomme valmistama vanavanema koos lapselapsega. Tulla võib ka lapsevanem ja laps või suur õde-vend oma väiksema õe-vennaga. Ikka selleks, et mõnusasti lapsega koos aega veeta ja ühiselt valmistada pidupäevaks magus kingitus. Kehtib lihtsalt reegel, et töötuppa tulevad ühe osalustasu eest üks täiskasvanu ja üks laps.

10.09.2022
L kell 11-13.15
Ülikooli tn 1, Tartu. Õppeklass 2
Agne Vahemets

Ootame töötuppa lapsi alates 7. eluaastast.

Koolitusel räägitakse erinevatest käsitöökommidest, põhilistest toorainetest ja töövahenditest. Valmib näidis kommitaigen ja tutvustatakse erinevaid kaunistamisvõtteid. Iga paar voolib keskmiselt 20-25 kommi, kaunistab need ja saab karbiga koju kaasa.

Koolituselt saab kaasa retseptid kommitaigna valmistamiseks. Koolitus toimub Tartu Rahvaülikooli uues õppeköögis, aadressil Ülikooli 1.

Terviseohutuse meetmed

Koroonaviirusega seotud terviseohutuse meetmed Tartu Rahvaülikoolis leiab SIIT