Alo Aarsalu kunstistuudio: modelli maalimine erinevates maalitehnikates Uus!

Kunstistuudio on mõeldud neile maalihuvilistele, kes pole maalimist seni õppinud ning kes soovivad omandada maalimise põhitõdesid ning võtteid.

Toimub
01.10 - 29.10.2022
L kell 10-13
Vaksali 7, Tartu
Maht
20 akad t
Hind
130 €
Koolitaja
Alo Aarsalu

Maalitakse natuurist, see tähendab et papile või lõuendile maalitakse stuudios olevat inimest. Maalitakse erinevates tehnikates (guašš, pastell, akrüül, õli).

Maalimise eesmärgiks on loovuse ja isikupära arendamine kasutades erinevaid vahendeid (kompositsioon, soojad ning külmad värvused, pintslitõmbed jms)

Maalikooli teemad

  • kompositsiooni ja värviõpetuse alused
  • värvide paigutamine paletile
  • maalimise tehnilisi võtteid
  • inimese maalimine erinevates tehnikates

Tunnid toimuvad 5 korral ( a 4 ak. tundi).

Õppetöö kogumaht on 24 akadeemilist tundi (sh 20 tundi auditoorset ja 4 tundi iseseisvat tööd)

Algajatel on esimesel tunnil võimalus kasutada kooli materjale (akrüülvärvid, pintslid, pliiatsid jms.), aga palume kaasa võtta põlle riiete kaitsmiseks. Alates teisest tunnist palutakse kaasa võtta oma töövahendid (värvid, pintslid, pliiats, pallett, põll jms, soovi korral lõuend). Õigeid töövahendeid tutvustatakse esimesel korral. Maalitakse lõuendile või spetsiaalsele krunditud papile. Vajaminevat krunditud pappi saavad kursuslased osta kohapeal (maksumus ligikaudu 2 EUR). Maalikooli grupis on maksimaalselt 10 osalejat.

Koroonaviirusega seotud terviseohutuse meetmed Tartu Rahvaülikoolis leiab SIIT

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

koolitusel valminud tööd

tunnis valminud krokiid

tunnis valminud maalikrokiid

Näitustel eksponeeritud töid hoiame koolis 6 kuud peale näituse lõppemist ning õppe käigus tehtud tööd palume semestri lõpus ära viia.

Koolitaja

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital