Portfoolio koostamine: sisseastumiseks kunsti erialadele individuaalõpe Veebis

Kohad on hetkel täidetud. Registreeri ennast ja me võtame koha vabanemisel või uue grupi loomisel ühendust.

Portfoolio ehk loovtööde mapp annab ülevaate Sinu isikupärasest visuaalsest kujutamisviisist.

Toimub
17.01 - 31.05.2022
kokkuleppel
ZOOM
Maht
16 akad t
Hind
480 €
Koolitaja
Grete Laidi Aarsalu

Sihtgrupp: kunsti erialale sisseastumiseksamiteks valmistujad, huvilised, kes soovivad vormistada enda loomingust portfooliot.

Koolitusel osaleja saab teadmised joonistamises, maalimises ning kompositsioonis sellises mahus, mis on vajalik portfooliole seatud nõuete täitmiseks.

Koolitus toimub veebikeskkonnas Zoom. Koolitaja saadab 1 tund enne algust lingi, millega saate koolitusega liituda. Vajalik on stabiilne internetiühendus, mikrofon ja kõlarid/kõrvaklapid, et kuuleks ja saaks kaasa rääkida.

Teemad

  • kompositsioon (kompositsiooni reeglitega tutvumine. Mustrite, faktuuride ja värvide tasakaal kompositsioonis. Erinevad praktilised ülesanded).
  • joonistamine (negatiivne ruum ja erinevad varjutamistehnikad; praktiliste ülesannetena soojendusharjutused ja natuurist joonistamine.) Iseseisev joonistamise lõpetamine.
  • maalimine (erinevad värviharmooniad ja võrgustikumeetod, eelmisel tunnil tehtud natuurijoonistusest või kompositsioonist võrgustikumeetodi abil suurendatud maali kasutades ühte valitud värviharmooniat) Iseseisev maali lõpetamine.
  • portfoolio koostamine (erinevaid näiteid portfoolio valmistamise keskkondadest, koostamine WIX-i platvormil).

Osalejal on enda töövahendid: A4 pabereid (võiks olla üsna palju, nt 20 tükki). A3 joonistuspaber (paar tükki). Miinimum A3 akrüüli- või guaššipaber (vähemalt 2 tükki). Lisaks: harilik, kustukumm, kaks erineva paksusega markerit, pikem joonlaud ja nurklaud. Maalimiseks värvid (guašš või akrüül), pintsel ja palett.

Õppe kogumaht on 22 akadeemilist tundi (sh 16 tundi teoreetilist ja praktilist tundi, 6 tundi iseseisvat tööd).

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital