Šokolaadikommid isadepäevaks – töötuba kahele osalejale ühe hinnaga Uus!

Saabuva isadepäeva puhul kutsume šokolaadikomme valmistama lapsevanema koos lapsega. Ikka selleks, et lapsega koos valmistada isale pidupäevaks magus kingitus. Tulla võib ka vanavanem ja lapselaps või suur õde-vend oma väiksema õe-vennaga. Kehtib lihtsalt reegel, et töötuppa tuleb üks täiskasvanud ja üks laps ja seda ühe osalustasu eest.

13.11.2021
L kell 10-12.15
Ülikooli tn 1, Tartu. Õppeklass 2
Agne Vahemets

Ootame töötuppa lapsi alates 7. eluaaastast.

Koolitusel räägitakse erinevatest käsitöökommidest, põhilistest toorainetest ja töövahenditest. Valmib näidis kommitaigen ja tutvustatakse erinevaid kaunistamisvõtteid. Iga paar voolib keskmiselt 20-25 kommi, kaunistab need ja saab karbiga koju kaasa.

Koolituselt saab kaasa retseptid kommitaigna valmistamiseks. Koolitus toimub Tartu Rahvaülikooli uues õppeköögis, aadressil Ülikooli 1.

Terviseohutuse meetmed

Koroonaviirusega seotud terviseohutuse meetmed Tartu Rahvaülikoolis leiab SIIT