Looduslikud näohooldustooted Uus!

Koolitusel jagatakse teadmisi, milliseid vahendeid ja toorainet kasutada looduslike näohooldustoodete valmistamisel. Oodatud on kõik, kes soovivad teada millest koosneb puhas looduslik näokreem ja looduskosmeetika üldiselt ning tahavad seda ise valmistada. Koolitusel osaleja saab valmistada loodusliku just enda nahale sobiva näokreemi, eliksiiri ja näomaski.

05.12.2021
P kell 11 - 13.30
Vaksali 7
Terje Purga

Näo-, kaela- ja dekolteepiirkonna eest korralikult hoolitsemiseks tuleb teha õigeid otsuseid ja valida õiged ilutooted. Looduslikud näohooldustooted on erilised, sest ei sisalda ohtlikke säilitus- või värvaineid. Kvaliteetsed nahahooldustooted, mis on valitud sinu nahatüübi ja -probleemide järgi, kaitsevad nägu kahjulike välismõjude, näiteks päikesekiirguse, kuuma ja külma ilma ning õhusaaste eest. Samuti aitavad need rahustada ärritunud nahka, taastada selle hea seisukorra ja ennetada nahahaiguste teket. Poekreemide hulgast on raske leida 100% looduslikku ja tervist mittekahjustavat toodet. Õnneks on võimalik näokreeme endale ise valmistada ja mis veelgi parem, need vastavad täielikult iga inimese enda naha vajadustele, sobivad tänu sellele ka allergikutele ning tundlikule nahale. Vaid isetehtud toodete puhul saab olla 100%-liselt kindel, mis on antud toodete koostisosadeks ning kuidas need on valmistatud.

Koolituse teoreetilised teemad:

• näokreemides sisalduvad rasvad, õlid ja lisandid
  • kuidas valida sobivaid tooraineid vastavalt nahatüübile
  • kreemi valmistamise põhitõed ja meetodid
  • looduslikud kosmeetikavahendid köögikapist
  • näohoolduse ideid ning lihtsaid toimivaid retsepte

Koolituse praktiline osa:

• näokreemi, eliksiiri, kooriva või toitva näomaski valmistamine, mida osaleja saab lõhnastada endale meelepäraste eeterlike õlidega ning valmistada just enda näonahale sobivast õlist
  • töövahendite, materjalide ja tooraine tutvustus
  • näokreemi ja eliksiiri retsepti koostamine
  • erinevate võimaluste, koostiste, lõhnade proovimine ja katsetamine

Iga osaleja saab kaasa enda valmistatud mõnusalt lõhnavad tooted ja retseptid. Koolitus pakub ka ideaalse kingiidee: näokreem või eliksiir. Pakendame tooted klaasist anumasse ja märgistame toote kaunistatud isikupärase kleepsuga.

Vajalik tooraine ja topsikud on hinna sees. Hea oleks, kui osaleja teaks oma näonahatüüpi (rasune, kuiv, tundlik, normaalne, küps, kombineeritud).

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital