Individuaalõpe: Tiffany vitraaž

Vitraaž on klaasikunst, mis kaunistab meie kodusid ning tekitab rõõmu ja naudingut valmistajale. Omanäolise vitraaži valmistamise eelduseks on huvi ja tahtmine ning oskusi omandatakse läbi praktiliste tööde. Koolituse käigus õpitakse klaasi lõikamist, lihvimist, treimist, teipimist ja tinutamist. Töödest valmivad mosaiik, väike vitraaž, oma kavandi järgi tehtud vitraaž ja ruumiline ese.

Toimub
10.01 - 31.01.2022
Kuupäevad ja kellaajad kokkuleppel registreerunud osalejaga
Vaksali 7
Maht
20 akad t
Hind
1150 €
Koolitaja
Liina Martoja

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.

Teemad:

  • tutvumine ohutusnõuetega
  • klaasikildudest mosaiik
  • väike vitraaž - liblikas/kala - jooniste ja šabloonide tegemine, klaasi lõikamine, lihvimine, teipimine, tinutamine, konksu lisamine ja töö puhastamine
  • oma kavandatud vitraaži A 4 mõõdus valmistamine - jooniste ja šabloonide tegemine, klaasi lõikamine, lihvimine, teipimine, tinutamine, konksu lisamine ja töö puhastamine
  • küünlatops - ruumilise eseme valmistamine kavandamisest lõpliku viimistemiseni

Õppe kogumaht on 28 akadeemilist tundi (sh 20 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 8 tundi iseseisvat tööd). Koolituse tasu sisaldab kõiki vajaminevaid materjale ja tööriistade kasutamist.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital