Pingetest vabaks TRE meetodiga

Toimub
25.09.2021
L kell 10.00-14.00
Pepleri 4, Tartu
Maht
5 akad t
Hind
38 €
Koolitaja
Kristel Leesmend

TRE (Tension & Trauma Release Exercises) meetodi autori, Dr. D. Berceli, poolt välja töötatud harjutused käivitavad kehas pingeid maandava mehhanismi, mis avaldub värina/rappumisena. Seda keha erilist võimet end ise pingetest puhastada on tervendamiseks aastatuhandete jooksul kasutanud šamaanid ja võitluskunstide meistrid. Lihtsatel harjutustel põhinev TRE meetod on kaasaegse inimese tõhus ja toimiv lahendus lihaspingetele, ärevusele, energiapuudusele, depressioonile.

Harjutustes on ühendatud bioenergeetikal ja ida võitluskunstidel põhinevad võtted. Meetod lähtub põhimõttest, et kehas endas on tervendav jõud olemas ja see on alati valmis inimest toetama. Loomuliku protsessi tulemusena vabanevad mikroskoopilisemadki pinged, balansseerub vaimne ja hingeline tasakaal.

TRE praktiseerimiseks ei ole vaja erilist vaimset või füüsilist ettevalmistust. See toimib igaühe jaoks just tema jaoks vajalikul määral. Üdini sügav lõdvestus mõjub paljude jaoks meeldiva üllatusena. Meetodi tundmine avab uue tahu kehatunnetuses andes hindamatu oskuse luua püsivat füüsilist ja vaimset heaolu.

Koolitusel osaleja saab tervikliku ülevaate TRE meetodi saamisloost, sisust ja tausast. Teeme läbi kõik harjutused, et vabaneda lihaspingetest, saades läbi füüsilise ja vaimse lõdvestumise erilise kogemuse.

NB! TRE on enamiku inimeste jaoks ohutu ja tõhus tehnika, kuid seda ei tohi kindlasti teha rasedad, samuti südameprobleemide, hapra psüühika, psühhotroopseid aineid või medikamente kasutavad, keerulisi füüsilisi või vaimseid haigusi põdevad inimesed. Juhul, kui on kahtlusi, siis palun anda neist kindlasti registreerumisel teada.

Tagasisidet eelmisel koolitusel osalenutelt

Hea oli kogeda turvalises keskkonnas uute harjutuste tegemist. Jäin kursusega väga rahule!

Minu jaoks oli väga huvitav kogemus, olin TRE-st kuulnud, teoorias midagi juurde ei lisandunud, aga praktiline pool oli vägev.

Kuna ma olin varasematel aastatel sellest TRE meetodist kuulnud, siis selle kogemine oli põnev ja ajas lausa naerma, et ei suutnud ennast valitseda ja värinaid eirata.

Oli meeldiv õhkkond ja muidugi juhendaja oli super.

Terviseohutuse meetmed

Koroonaviirusega seotud terviseohutuse meetmed Tartu Rahvaülikoolis leiab SIIT.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital