Poolvääriskividest ehete valmistamine

Toimub
26.09.2021
P kell 11.00 - 13.15
Pepleri 4, Tartu
Maht
3 akad t
Hind
38 €
Koolitaja
Silvia Pütsep

Töötoas saab ülevaate poolvääriskividest ja väärismetallidest, nende hoidmisest ja hooldamisest, samuti ehete valmistamise ja parandamise võtetest ja nippidest. Töötoas valmivad käevõru ja kõrvarõngad, osaleja kombineerib ehted lähtuvalt oma soovist ja maitsest.

Kasutada on rikkalik kivide valik. Juhendaja õpetab, kuidas ehteid valmistada ja kuidas kive valida olenevalt soovitud mõjust. Käevõru valmistatakse ehete punumiskummiga.

Tööriistad on kohapeal olemas, materjalid (kinnitused ja kivid) on kursuse hinna sees. Lisatasu eest saab kasutada hõbekinnitusi ja valitud kive ning võimalik on kaasa osta tangid.

Kividel on sertifikaadid.

Koolituse teemad

  • ülevaade väärismetallidest ja poolvääriskividest, nende hoidmisest, hooldamisest ja mõjudest;
  • ehete valmistamise ja parandamise nipid.

Võib kaasa võtta parandamist vajav ehe, kui jääb aega, siis näidatakse parandamise võimalusi.

Koolitaja Silvi Pütsepa kirg on juba 25 aastat olnud ehete disainimine ja müük ning sellealaste koolituste läbiviimine. Silvia disainib ehteid, kasutades hõbedat, ülekullatud hõbedat, poolvääriskive ja naturaalseid pärleid.

Koolitaja

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital