Klassikaline jooga: augustijooga Ernaga, grupp 2

Klassikalise jooga lühikursus. Kursus sobib kõigile - ka neile, kes pole varem joogaga kokku puutunud ja tahaks teada, kas jooga neile sobib või mitte. Grupp on väike (kuni 9 osalejat) ning juhendaja jälgib ja vajadusel korrigeerib harjutuste sooritamist.

Toimub
05.08 - 26.08.2021
N kell 17.30-18.30
Pepleri 4, Tartu
Maht
5 akad t
Hind
30 €
Koolitaja
Erna Tamm

Kursusel praktiseeritakse klassikalist joogat, mille eesmärgiks on tuua meie ellu senisest rohkem rõõmu, rahulolu ja tasakaalustatust. Jooga kui õpetus on peamiselt suunatud tegelemiseks meelega. Meele keskendumisvõime parandamiseks on joogal palju erinevaid vahendeid: füüsilised harjutused, hingamistehnikad, helid, kujustamine, meditatsioon jne. Samuti mõjutavad need harjutused meie füüsist, tervist ja hingamist. Kõik joogaharjutused kohandatakse inimeste võimalustele ja vajadustele.

Vajalik mugav riietus, riideid saab soovi korral vahetada eraldi ruumis. Matid on kohapeal olemas, mille võib katta oma linaga, samuti võib kaasa tuua oma mati. Lõpulõdvestuse ajaks on soovitav kaasa võtta midagi sooja pealevõtmiseks juhuks, kui peaks jahe hakkama.

Meiepoolsed terviseohutuse meetmed

  • Järgime hajutamise nõuet
  • Desinfitseerime pindasid ja õhutame ruume
  • Osalemine ei ole lubatud õppijatel, kes on haigustunnustega või puutunud kokku võimaliku nakatanuga.

Koolitaja

JOOGATUNNI AEG - SEE ON AEG VÕETUD IGAÜHE ENESE JAOKS

Jooga on pidev õppimine, oma elumustrite teadvustamine ja muutmine. Siin ja praegu olemine täiuslikus meelerahus on jooga kõrgeim aste. Kuid tähtsaim on sõnum: elada iga päeva täiuslikult ja tasakaalukalt, hoida kõige elavat, olla eetiline ning toetuda oma sisemisele puhtale tunnetusele, vähendades nii kannatusi (Maimu Opmann).

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital