Harjumuste ori – kui kaua?

Vanasõna ütleb: kordad tegu, saad harjumuse. Kordad harjumust, saad iseloomu. Kordad iseloomu, saad saatuse. Me oleme tihtipeale oma harjumuste orjad: kogu aeg olen nii teinud; ma ei saa ennast muuta; äkki läheb hullemaks. Kui oled olnud selliste mõtete küüsis, siis võiks mõelda kursusele Harjumuse ori – kui kaua?

Toimub
29.11 - 06.12.2021
E kell 17.30 - 19.45
Vaksali 7
Maht
6 akad t
Hind
57 €
Koolitaja
Anne Uibo

Koolitusel uuritakse, kuidas muuta oma harjumusi ja kuidas sõnastada ümber enesekohaseid uskumusi, mis ei lase meil olla edukad ja liikuda elus edasi. Räägitakse positiivse ellusuhtumise alustest, enesehinnangust ja kuidas kasutada kehakeelt selle toetamiseks. Analüüsitakse milliseid oskusi on meil vaja, et vabaneda oma harjumustest ning kuidas väärtustada ennast ja oma suhteid.

Teemad:

  • Väärtushinnangud - mida me peame oma elus oluliseks, arutelu isiklike väärtushinnangute üle - mida oleme oma elus nõus muutma ja mida mitte
  • Oskused - milliseid oskusi on meil vaja, et liikuda edasi; millised oskused ja tugevused on mul olemas, millele saan toetuda. Millised peaksid olema oskused, mida kasutada olemasolevate harjumuste muutmiseks, kuidas aitab enesekindlus kaasa harjumuste muutmisele ja milliseid isiklikke tugevusi saab selleks kasutada.
  • Mõtteviisid ja enesekohased uskumused - tihti tõmbab meie muutustele joone peale see, et me ei usu endasse; arvame ”Ah, mis nüüd mina…”. Mõned enesekohased uskumused pärinevad juba lapsepõlvest, mõned uskumused oleme ise endale külge kleepinud. Selles koolituse osas vaadeldakse enesekohaseid uskumusi, mis takistavad meil muuta oma elu edukaks ja proovitakse neid enda jaoks toetavaks ümbersõnastada.

Meiepoolsed terviseohutuse meetmed

  • Järgime hajutamise nõuet;
  • Desinfitseerime pindasid ja õhutame ruume;
  • Osalemine ei ole lubatud õppijatel, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (näiteks palavik, kuiv köha, hingamisraskused).

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital