Mis on stress ja kuidas ennetada läbipõlemist?

Hetkel on meil raske aeg, tööd tuleb teha harjumatus keskkonnas, panustame oma töösse palju, aga vastukaja ei saa alati sellist, mida ootame. Tekivad mõtted: kas ma teen ikka õiget asja, kas ma panustan piisavalt, kas ma olen piisavalt hea. Tihti teeme missioonitundest rohkem kui oodadakse, aga ühel hetkel, kui "mesinädalad" on läbi saanud, ei leia endale kohta, hakkad kahtlema oma võimetes ja oskustes, olukorrad muutuvad tüütavaks ja ärritavaks, ei saa aru mis toimub, lükkad asju pidevalt edasi – mis on juhtunud?

Toimub
18.10.2021
E kell 17.30 - 20.30
Vaksali 7
Maht
4 akad t
Hind
42 €
Koolitaja
Anne Uibo

Kuidas ära tunda, et hakkad läbipõlema, mida sellises olukorras teha, mis aitaks toime tulla, seda kuuled meie koolitusel. Läbipõlemissündroom on emotsionaalse ja vaimse kurnatuse seisund, mis toob kaasa alaneva hinnangu endale kui professionaalile ning võib süvenedes laieneda ka isiksuslikele omadustele, tuues kaasa stressi. Läbipõlemisele on omane vaimne kurnatus, energia ja tahte alanemine, inimesed tunnevad end "tühjaks väänatutena". Inimene muutub ükskõikseks oma töö suhtes, tema kompetentsus väheneb. Stress on keha ja meelte vastus organismile esitatud kõrgendatud nõudmistele, valmisolek tekkinud ohu ning suure koormuse tingimustes tegutsemiseks.

Teemad:

  • stressi tunnused
  • läbipõlemise tunnused
  • stressi ja läbipõlemise erinevused
  • toimetulek stressi ja läbipõlemisega

Koolitus toimub veebikeskkonnas Zoom. Saadame enne koolituse algust lingi. Vajalik on stabiilne internetiühendus, mikrofon ja kõlarid/kõrvaklapid, et kuuleks ja saaks kaasa rääkida.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital