Looduslikud kehahooldustooted Uus!

Nahk on meie suurim organ ja teatud osa kehahooldustoodetest, mida me keha peale kanname, imendub naha kaudu ka organismi. Poekreemide hulgast on raske leida 100% looduslikku ja tervist mittekahjustavat toodet. Õnneks on võimalik kreeme endale ise valmistada ja mis veelgi parem, need vastavad täielikult iga inimese enda naha vajadustele, sobivad tänu sellele ka allergikutele ning tundliku nahaga inimestele. Vaid isetehtud toodete puhul saab olla 100%-liselt kindel, mis on antud toodete koostisosadeks ning kuidas need on valmistatud.

05.09.2021
P kell 11 - 13.30
Vaksali 7
Terje Purga

Koolituse eesmärk on anda teadmisi, milliseid vahendeid ja toorainet kasutada looduslike kehahooldustoodete valmistamisel (kreemid, kehakoorijad, huulepalsamid). Koolitus koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast.

Koolituse teemad:

• kreemides sisalduvad rasvad, õlidja lisandid
  • kuidas valida sobivaid tooraineid vastavalt nahatüübile
  • kreemi valmistamise põhitõed ja meetodid
  • looduslikud kosmeetikavahendid köögikapist
  • ideed ja retseptid

Koolituse praktiline osa:

• huulepalsami, kätekreemi ja kehavói valmistamine, mida osaleja saab lõhnastada endale meelepäraste eeterlike õlidega
  • töövahendite, materjalide ja tooraine tutvustus
  • kreemi ja huulepalsami retsepti koostamine, koostisosade kaalumine
  • erinevate võimaluste, koostiste, lõhnade proovimine ja katsetamine

Iga osaleja saab kaasa enda valmistatud mõnusalt lõhnavad tooted ja retseptid.

Kreemide ja huulepalsami valmistamiseks vajalik tooraine ja topsikud on hinna sees.

Palume kaasa võtta kuumakindla väikese nõu (nt. emailkauss), klaaspurgi, mis mahutaks ~100ml ning paar teelusikat.

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital