Kriisikommunikatsiooni koolitus

Koolituse eesmärk on anda kriiside lahendamisega kokku puutuvatele inimestele põhitõed, teadmised ning praktilised oskused, kuidas kriisiolukordades operatiivselt toimida ning kuidas kommunikatsioon aitab kriise maandada. Koolitaja Illari Läänel on kriisikommunikatsiooni koolitamise kogemust üle 15 aasta. Ta on muuhulgas nõustanud nii Haapsalu lastekodu põlengu, Laagna lasteaia juhtumi kui ka teiste meie ümber juhtunud õnnetuste lahendamist kommunikatsiooni abil.

05.05.2021
K kell 11.00 - 15.45
Illari Lään

Koolituse teemad

• Kriisi tähendus ja kriisi tasemed
  • Valmisolek kriisideks, kriisiolukorra käsiraamat
  • Kommunikatsioon ja juhtimine kriisiolukorras
  • Meediatöö kriisi ajal, ajakirjandus kui partner või kui vaenlane kriisiolukorras
  • Kõneisiku roll kriisi lahendamisel
  • Kriisikaasuste lahendamine ja ühised rühmatööd
  • Kriiside näited ning õppevideod

Piirangute korral kontaktõppele toimub koolitus veebikeskkonnas Zoom.

Koolituskaart

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital