Lasteriiete õmblemine: õhtune EDASI LÜKATUD

Koolitus on mõeldud algajale õmblushuvilisele, kuid sobib ka juba kogemustega õmblejale. Õppetöö käigus omandatakse teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi laste rõivaste õmblemiseks. Tutvustatakse trikotaažkangaste võimalusi laste kergete ja mugavate riiete valmistamiseks. Koolitusel õmmeldakse ka beebirõivaid.

29.03 - 22.06.2021
E kell 17.30 - 20.30
Vaksali 7
Kadri Kangur

Õmbluskoolituse teemad:

• 1 õppepäev Tutvumine ohutusnõuetega Kangaste tutvustus - trikotaaž ja teised lastesõbralikud kangad Õmblemise põhitõed ja õmblusmasina seadistamine. Mütsi ja torusalli õmblemine
  • 2 õppepäev Vööle toetuv toode (elastse värvliga seelik või - püksid/retuusid
  • 3 õppepäev Õlale toetuv toode - t-särk, kleit või pusa
  • 4 õppepäev Tööde lõpetamine või vabal valikul rõivaeseme valmistamine

Esimesel korral kaasa võtta 0,5 m trikotaažkangast.

Õppe kogumaht on 20 akadeemilist tundi (sh 16 tundi auditoorset ja praktilist tööd, 4 tundi iseseisvat tööd). Koolitusel osaleja saab tunnis kasutada universaal- ja overlok õmblusmasinaid

Kui lähiõppele kehtestatakse piirangud, lükkub koolitus edasi

Koroonaviirusega seotud terviseohutuse meetmed Tartu Rahvaülikoolis leiab SIIT

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital