Basskitarri õpe: Individuaaltunnid algajatele ja edasijõudnutele

Basskitarri õpe algajatele ja edasijõudnutele. Kui on soov õppida mängima pilli, tuleb vaid end varustada kitarri ja harjutamisajaga, eelnevat kogemust ei ole vaja.

Toimub
15.02 - 23.06.2021
Toimumisaeg kokkuleppel juhendajaga. Ühe akadeemilise tunni hind 24 eurot.
Maht
5 akad t
Hind
120 €
Koolitaja
Oskar Orupõld

Registreerumine individuaaltundidesse on võimalik kogu semestri vältel, vabade õppekohtade olemasolul. Tunnid toimuvad juhendajale ja kursuslasele sobivatel aegadel. Koolituse mahu valib osaleja. Tundide toimumisaja kokkuleppimiseks saab registreerunu kinnituskirja, milles on juhendaja kontaktid. Tundide eest tasumine toimub üldjuhul 5 tunni kaupa. Esimese tunni eest võib tasuda eraldi.

Teemad:

Algajaga tegeleb alguses käehoiuga. Õpib tundma pillikaela esimese kahe oktavi ulatuses või soovi korral ka kogu kaela ulatuses ning mängib noodist lihtsamaid muusikapalu. Algaja tutvub ka lihtsamate helilaadide ja gruuvidega. Edasijõudnud tegelevad improvisatsiooniga, levinumate helilaadidega, prima vista noodist lugemisega, teooriaga, parema käe – ja vasaku käe tehnikaga ja nii klassikalise kui ka pop-jazz repertuaariga. Soovi korral võib keskenduda mõnele konkreetsele stiilile ja tegeleda transkribeerimisega.

Koolituse individuaalne programm kujuneb lähtuvalt osaleja võimetest, eelnevatest oskustest ja vajadustest.

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital