Lapse toitumisharjumuste kujundamine Uus! Veebis

Lapsepõlv on otsustav periood tervislike eluviiside loomisel ja just peredel on sealjuures kõige olulisem roll, sealhulgas ka toitumisharjumuste kujundamisel.

16.04.2021
R kell 17.30-19.45
ZOOM
Kristiina Singer

Lapsevanemad teevad toiduvalikuid, on eeskujuks toitumisharjumuste tekkimisel ning kasutavad erinevaid meetode, et mõjutada sobilikuks peetavate harjumuste arengut. Eksperdid kinnitavad, et inimese toitumisharjumused arenevad juba esimestel eluaastatel. Läbi isiklike kogemuste ja teiste inimeste jälgimise ja jäljendamise saavad lapsed teada mida, kuidas, millal ja kui palju süüa.

Vaatleme kursusel, kuidas kujundada erinevate toiduainetega harjumist, lapse toiduvalikuid ja toidueelistuste arengut, samuti toidu koguse reguleerimist ja oma keha vajaduste paremat tunnetamist.

Koolitaja Kristiina Singer on kliinilise toitumismeditsiini spetsialist.

Koolitus toimub veebikeskkonnas Zoom. Koolitaja saadab 15 minutit enne algust lingi, millega saate koolitusega liituda. Vajalik on stabiilne internetiühendus, mikrofon ja kõlarid/kõrvaklapid, et kuuleks ja saaks kaasa rääkida.

Teemad

• Kuidas ja miks vältida laste sööma sundimist?
  • Kuidas ja miks vältida toidu kasutamist tasu või karistusena?
  • Kuidas teha tervislikke toiduvalikuid?

Tuleviku inimkonna tervis sõltub tänapäeva laste teadlikkusest ja valikutest!

Kodulehe tegemine - Vulpes Digital Vulpes Digital