Enesekaitse algkursus

Enda turvalisuse suurendamiseks on võimalik ise palju ära teha - selleks alustab taaskord uus enesekaitse kursus, mille eesmärk on anda osalejatele vajalikud teoreetilised teadmised, praktilised oskused ja kogemused.

Toimub
20.03.2021
L kell 10.00-15.00
Pepleri 4, Tartu
Maht
6 akad t
Hind
44 €
Koolitaja
Lauri Ööpik

Sellel kursusel osaledes saad omandada mõningaid oskusi, et enda ja oma lähedaste turvalisust suurendada. Kursus on mõeldud kõigile huvilistele ning osalemine on omal vastutusel.

Oodatud on kõik, kes tunnevad soovi muuta end enesekindlamaks õhtuti liikudes või mõnes muus situatsioonis, kus vajalik enesekehtestamine. Kursus on jõukohane kõigile füüsiliselt tervetele inimesele. Meie tegevus ei eelda osalejatelt eelnevat füüsilist ettevalmistust ega erivarustust. Riietus võiks olla sportlik - kuigi õpitut kasutame tavariietuses, siis kursus on väga praktiline ja tõsine treening.

Koolituse teemad

  • Haardest vabanemise ja löögi tehnikad
  • Head nipid ja tehnikad, kui rünnaku toimepanemise koht on väherahvastatud (korter, trepikoda, lift, auto jne).
  • Kuidas vältida tänavarünnakut
  • Ründegaasid

Loe lisaks enesekaitse õppimisest

Tagasidet eelmistelt koolitustelt

Tahan öelda aitäh väga intensiivse, põneva ja kasuliku koolituse eest. Ma ei oleks kunagi arvanud, et võitluskunstid võiksid nii huvitavad olla, aga laupäev muutis mu arvamust. Tänud väga headele juhendajatele!

Meeldis, et kursus oli intensiivne, tegus ja õpetlik. Sai palju huvitavaid näpunäiteid, kuidas ohtlikes olukordades käituda. Lihased annavad veel tänagi korralikult tunda :)

Kursus meeldis väga. Alguses oli veidi üllatus, et kohe alustati praktiseerimisega ilma teooriata. Treener oli huvitav ja tegi häid näiteid. Lõppkokkuvõttes oligi huvitav ja meeleolukas.

Mulle kursus väga meeldis. Ootasin midagi leebemat - esialgu väike powerpoint, seejärel näidatakse harjutusi ette ja saame ise ka proovida. Aga ei kujutanud ette midagi nii intensiivset. Mis oli igati positiivne, sest õppisime kindlasti palju rohkem sel moel. Soovitan kindlasti teistelegi :)

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga