Lea kringlitegu

Töötoas valmivad suussulavad kringlid nii magusasõpradele, kui ka soolasema kraami armastajatele. Oodatud on kõik, nii alustajad kui need, kes soovivad pärmitaignaga paremaks sõbraks saada ja kringli kunsti meisterlikult vallata.

Toimub
07.05.2021
R kell 17.30-20.30
Pepleri 4, Tartu
Maht
4 akad t
Hind
36 €
Koolitaja
Lea Saks

Sellel koolitusel ei saa küll kõigi osalejate käed jahuseks, aga rohkelt nippe, nõuandeid ja julgustust kaasa võttes on head eeldused harjutades meistriks saada!

Töötuba lõpeb mõnusa kohvi- ja teelaua taga.

Kursuslase tagasiside:

Kringlikursuslane Simo kirjeldab teekonda päris oma kringli juurde nii: "Ma armastan vanakooli šokolaadikringlit! Ja mul oli komme seda tähtpäevadeks tellida. Ühel hetkel aga selgus, et seda minu lemmikkringlit enam ei toodeta. Tellisin siis kusagilt kohvikust, aga see kringel oli lihtsalt kuiv ja mõtetu sai. Aga ma tahtsin saada ju head kringlit! Seega, ma pidin minema Tartu Rahvaülikooli kringlikursusele, kus sain vajalikke näpunäiteid ja parima kringliretsepti! Minu naiseõde, kes kringlit ei söö, ütleb samuti, et tema muidu kringlit ei söö aga minu kringlit küll. Ja mu nelja aastane tütar tellis kah sünnipäevaks printsessi tordi asemel minu kringli. Tundub, et on hea!”

Loe Gerly kringliteo õppijalugu siin!

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga