Kriisikommunikatsiooni koolitus Veebis

Koolituse eesmärk on anda juhtidele ja kriiside lahendamisega kokku puutuvatele inimestele teadmised ning praktilised oskused, kuidas kriisiolukordades operatiivselt toimida ning kuidas kommunikatsioon aitab kriise maandada. Koolitaja Illari Läänel on kriisikommunikatsiooni koolitamise kogemust 15 aastat, ta on nõustanud nii Haapsalu lastekodu põlengu, Laagna lasteaia juhtumi kui ka teiste meie ümber juhtunud õnnetuste lahendamist kommunikatsiooni osas.

28.01 - 29.01.2021
N, R kell 14.00-16.00
Veebikeskkond Zoom
Illari Lään

Veebikoolituse teemad

• Kriisi tähendus ja kriisi tasemed
  • Valmisolek kriisideks, kriisiolukorra käsiraamat
  • Kommunikatsioon ja juhtimine kriisiolukorras
  • Meediatöö kriisi ajal, ajakirjandus kui partner või kui vaenlane kriisiolukorras
  • Kõneisiku roll kriisi lahendamisel
  • Kriisikaasuste lahendamine ja ühised rühmatööd
  • Kriiside näited ning õppevideod

Koolitus toimub veebikeskkonnas Zoom. Saadame üks päev enne koolitust meilile osalemise lingi, millega saate koolitusega liituda (Zoomi programmis, alternatiivina Google Chrome'i brauseris). Vajalik on stabiilne internetiühendus, kaamera, mikrofon ja kõlarid/kõrvaklapid. Koos lingiga saadame ka juhendi võimalike tehniliste takistuste ületamiseks.

Koolitusel saab aktiivselt osaleda, grupis on kuni 10 osalejat. Koolitust ei salvestata.

Koolituskaart

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehel. Uuri ka programmi Tööta ja õpi.