Inglise keele madalam kesktase A2: (klass + Zoom) Uus!

Õppetöö toimub A2 tasemel. Õppe kogumaht on 40 tundi: 16 tundi klassis + 14 tundi Zoom`s + 10 tundi iseseisvat tööd. Klassitunnid toimuvad: 21.1, 4.2, 18.2, 4.3, 18.3, 1.4, 15.4 ja 29.4. Kui kontaktõppele kehtestatakse piirangud, toimub kogu õpe veebis.

21.01 - 29.04.2021
N 15.00-16.30
Ludmilla Alver

Õppematerjal

"New Headway Pre-Intermediate" 4th Edition

Kursuse hind sisaldab originaalõpikut.

Õppemeetodid

Kursusel arendatakse kõiki nelja osaoskust – rääkimis-, kuulamis-, lugemis- ja kirjutamisoskust. Põhirõhk on suulise eneseväljendamise ja suhtlusoskuse arendamisel. Kursusel kasutatakse eelkõige aktiivõppemeetodeid, mille puhul õppijad osalevad aktiivselt õppeprotsessis ja on sunnitud rääkima, kuulama ja kaasa mõtlema. Kasutatakse paaristööd ja rühmatööd, esitatakse erinevaid dialooge ja mängitakse rollimänge.

Õppe sisu

Unit 1 Getting to know you. Sõprus. Seltskondlik vestlus. Tervitamine ja tutvumine. Oleviku, mineviku ja tuleviku aegade kordamine. Küsisõna ja küsilause. Eessõna. Sarnase tähendusega tegusõnad.

Unit 2 Whatever makes you happy. Mida mulle meeldib teha? Kas ma olen õnnelik? Naabrid. Ideaalne päev. Seltskondliku vestluse arendamine. Oleviku ajavormid. Have/have got.

Unit 3 What`s in the news? Uudised raadios ja ajalehes. Loo lugemine ja jutustamine. Mineviku ajavormid; reeglipärased ja ebareeglipärased verbid. Määrsõna. Ajamäärus.

Unit 4 Eat, drink and be merry! Toit ja toitumistavad. Söögikohad. Kauplused. Seltskondlik vestlus lauas. Much/many; some/any/ a few/ a little/ lots of. Artikkel. E-kirja kirjutamine.

Iseseisev töö aitab eelkõige korrata ja kinnistada tunnis läbivõetut – õppida sõnavara, lugeda tekste või teha harjutusi töövihikust.

Koroonaviirusega seotud terviseohutuse meetmed Tartu Rahvaülikoolis leiab SIIT