Kuidas toetada teismelise õpimotivatsiooni ja -harjumusi? Veebis

Kohad on hetkel täidetud. Registreeri ennast ja me võtame koha vabanemisel või uue grupi loomisel ühendust.

Su teismeline ei pinguta koolis või kodus piisavalt. Sinu asjakohased tähelepanekud ei tundu talle mõjuvat. Oled sa kunagi mõelnud, kui palju võiks muuta olukorda väike muutus sinu suhtlemisviisis?

16.01.2021
L kell 11.00-14.15
Veebikeskkond Zoom
Anne Õuemaa

Koolitus on lapsevanematele, kes soovivad teadlikumalt toetada teismelist õpimotivatsiooni ja -harjumuste kujundamisel. Õpitakse tundma motivatsiooni olemust ja kasvatamise võimalusi, samuti viise, kuidas kujundada häid harjumusi. Tutvustatakse motiveeriva suhtlemise põhitõdesid ja tehakse praktilisi harjutusi nende omandamiseks. Koolitus sobib ka teismelistega töötavatele spetsialistidele.

Koolituse teemad

• Mis on (õpi)motivatsioon?
  • Millest motivatsioon tekib?
  • Kuidas motiveerida last omandama häid (õpi)harjumusi?
  • Millega arvestada teismelise motiveerimisel?
  • Kuidas suhelda ja juhendada motiveerivamalt?

Koolitus toimub veebikeskkonnas Zoom. Saadame üks päev enne koolitust meilile osalemise lingi, millega saate koolitusega liituda (Zoomi programmis, alternatiivina Google Chrome'i brauseris). Vajalik on stabiilne internetiühendus, kaamera, mikrofon ja kõlarid/kõrvaklapid. Koos lingiga saadame ka juhendi võimalike tehniliste takistuste ületamiseks.

Koolitusel saavad osalejad aktiivselt osaleda, koolitust ei salvestata.