Individuaalõpe: Fotomeik algajale

Koolitus sobib inimesele, kes soovib õppida tegema kaamera ette sobivat jumestust. Oodatud on näiteks fotograafid ja jumestusega alles alustavad inimesed. Fotomeigi koolituse käigus omandatakse teadmised jumestamisest, mis oleks sobilik nii pildistamisele kui ka filmimisele.

02.11 - 30.11.2020
koolituse toimumise ajad kokkulepel osalejaga
Teguri 37 B, ruum 402
Ethel Juuremaa

Õppetöö koosneb kahest õppepäevast: esimesel omandatakse teoreetilised teadmised, teisel harjutab õppija modelli peal meigi tegemist. Modelli otsib kursuslane ise, kuid vajadusel saab juhendaja otsingul abiks olla.

Koolitusel kasutatakse Onticu, Morphe, Maxfactori, NYX-i, Rimmeli, MAC-i, jms. meigitooteid. Kõik vajaminevad vahendid ja tarvikud on koolitaja poolt kohapeal harjutamiseks. Õppetöö toimub koolitaja ruumides Pirni 2.

Toimumisajad lepitakse kokku personaalselt. Lisainfo koolitusjuhilt - Piret Tegova piret@tarturahvaylikool.ee, 736 1548

Tartu Rahvaülikool on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Koolituskaardi kohta täpsemat infot leiate Töötukassa kodulehelt

Antud kursuse puhul kehtib tulumaksusoodustus (Tulumaksuseadus § 26). Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Fotomeigi koolituse teemad

Esimesel päeval teoreetiline osa 7 akadeemilist tundi

• Hügieeninõuded
  • Töövahendite ja toodete tundmaõppimine
  • Nahatüübid ja neile vastavate näohooldus toodete valimine (näonaha ettevalmistamine)
  • Värviringi tutvustus
  • Näokujude tundmaõppimine ning nende eripärade rõhutamine ja varjutamine (kontuurimine, stobing )
  • Silmade jumestamise ja rõhutamine etapid
  • Kulmude töötlemise põhitõed
  • Fotomeigi eripära

Teisel päeval praktiline osa, kus õpilane teostab modelli peal kerge fotomeigi 8 akadeemilist tundi

• Naha ettevalmistamine jumestuseks
  • Näo jumestamine
  • Silmade jumestamine (silmameik, mis hõlmab endas kunstripsmete liimist ning lainerijoont).
  • Huulte kontuurimine ja värvimine
  • Jumestuse korrektuurid ja lõppviimistlus