Hiina uue aasta vastuvõtmine: 2

Toimub
12.02.2021
R kell 17.30 - 20.30
Tiigi Seltsimaja, Tiigi 11
Maht
4 akad t
Hind
26 €
Koolitajad
Janno Seeder Siret Seeder

Hiina kalendri järgi algab 12 veebruaril uutest energiatest tulvil YIN METALL PÜHVLI aasta, mida tasub Idamaade tava järgi austusega vastu võtta.

Mida Idamaade uskumuse kohaselt Pühvli aasta kaasa toob?

Rott lükkas energiad käima, sest algas uus tsükkel. Ta kooris mullakamara lahti, tõi endaga kaas segadust, mille mõju inimestele ei ole kahjuks lühiajaline, sest metall Roti aasta liigub nagu suur raudlaev suurel merel ning tema manööverdamine ja lahkumine võtab aega ning mõjutab paljusid. Hiinas öeldakse, et PÜHVEL võtab enda kanda ka kõige raskemad olukorrad ja viib need, vahet pole kui kaua aega kulub, ka lõpuni. Seega on kogu lootus järjekindlal ja altruistlikul Pühvlil. Kuid, kas metall Pühvel on altruistlik ja kas Pühvel on nõus üksi tegutsema?

Mida silmas pidada, et see aasta edukas oleks?

Sel aastal tuleb oma „jalad kõhu alt“ välja võtta ning vaatamata sellele kui raske sul on, kui tüdinud sa kõigest oled, tegutseda. Juba Rott andis teada, et kirjuta oma eesmärgid ja plaan üles ning Pühvli aastal, vaatamata ebakõladele, tuleb hakata neid tasapisi ka ellu viima – et oleks tulevikus, mida nautida. Pühvli aasta on aeg, mil tunneme täielikult oma kohustuste raskust. Aasta, mil on vaja kahekordistada oma jõupingutused, et üldse midagi saavutada. Selle aasta märgusõna on distsipliin, enese teadlik juhtimine, järjepidev tegutsemine ning vajadusel valmisolek muutusteks, ümberõppeks. Meie hakkamasaamine inimestena sõltub sellest, kui hästi me suudame teha koostööd. Kas suudame oma ego ja oma „maailma tarkuse“ kõrvale heita ja tegutseda ühise eesmärgi nimel? Loodetavasti suutsime Roti aasta segadustest ja väljakutsetest ka midagi õppida ja mõista, mis on meie elus tegelikult oluline.

Kavas:

  • möödunud aasta tänamine
  • halva, segava ärasaatmine
  • viie elemendi aktiveerimine
  • soovide esitamine ja aktiveerimine
  • feng shui energiakaart 2021. aastaks

Tegemist on Metalli elemendi aastaga – ja seda aastat nimetatakse Valge Pühvli aastaks, seega on sel aastal oodatud valge, aga ka kuldsed-hõbedased toonid. Loomulikult võib uut aastat vastu võtta alati rõõmuküllases punases.

Kohapeal on võimalik osta Pühvli aasta ja feng shui sümboolikaga esemeid.

Kui lähiõppele kehtivad piirangud, toimub õpe veebis.

Õppe liik: õpisündmus

Koolitajad

Liitu uudiskirjaga