Kehakeele sõnavara

Koolitusel räägitakse kuulamise osatähtsusest vestlemisel, psühholoogilistest kuulamistõketest ja kehakeele abistavast rollist kuulamisel. Õpitakse märkama oma kehakeele kasutamist videotagasisidest (soovi korral) ja tehakse mõningaid kuulamisharjutusi.

Toimub
16.11.2020
E kell 17.30 - 20.30
Vaksali 7
Maht
4 akad t
Hind
36 €
Koolitaja
Anne Uibo

Kuulamisoskus ja kehakeele tundmine on inimsuhete loomisel ja säilitamisel hädavajalik. Hea kuulaja tõmbab teisi ligi, sõbrad usaldavad talle oma saladusi. Kuulamine on enesele võetud ülesanne mõista teise inimese tundeid, tema arusaamu. Kuulamine on kompliment, mis näitab, et te hoolite teisest inimesest, tema elu ja temaga juhtuv on teile tähtis.

Vastuseid otsitakse koos psühholoog Anne Uiboga sageli üleskerkivatele küsimustele:

Kas ma märkan vestluskaaslase kehakeelt? Mida on võimalik sellest välja lugeda? Kuidas on võimalik arendada vestlust ilma rääkimata? Kuidas suunata kehakeele abil vestlust? Millest võib kõneleda see, kui mu vestluskaaslane võtab sageli sisse suletud hoiaku, pöördub oma kehaga minust eemale? Kui ta tõmbub minu eest tagasi või kössitab toolinurgas? Kas olen liiga domineeriv, ta on vihane või ebakindel….? Kui vestluskaaslase silmad eksivad pidevalt ruumis ringi, kas siis on tegemist huvipuudusega selle suhtes, mida ma räägin või mis võivad olla teised põhjused? Jne, jne

Koolitaja

Liitu uudiskirjaga