Jazzklaveriõpe: Individuaaltunnid algajatele ja edasijõudnutele

01.09 - 23.12.2020
Toimumisaeg kokkuleppel juhendajaga. Ühe akadeemilise tunni hind 24 eurot
Andres Alaru

Registreerumine individuaaltundidesse on võimalik kogu semestri vältel, vabade õppekohtade olemasolul. Tunnid toimuvad juhendajale ja kursuslasele sobivatel aegadel. Koolituse mahu valib osaleja. Tundide toimumisaja kokkuleppimiseks saab registreerunu kinnituskirja, milles on juhendaja kontaktid. Tundide eest tasumine toimub üldjuhul 5 tunni kaupa. Esimese tunni eest võib tasuda eraldi.

Teemad:

Õpilane tutvub akordimärkidega ning õpib nende järgi akorde ja helilaade mängima. Õpime harmoniseerima kolme – nelja ja viiehäälsete voicingutega erinevaid jazzistandardeid. Tegeleme nii soolo jazzklaveri mänguga kui ka ansambli situatsioonis saatefunktsiooni kujundamisega. Õpilane õpib improviseerima erinevate jazzistandardite harmooniliste struktuuride põhjal. Edasijõudnutega tegeleme ka transkribeerimisega ja jazzi helikeele paremini tundmaõppimisega. Koolituse individuaalne programm kujuneb lähtuvalt osaleja võimetest, eelnevatest oskustest ja vajadustest.